Prodej stavebního pozemku, 954 m²

Choťánky, okres Nymburk

2 770 416 Kč (2 904 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena vč.DPH

Stavební pozemky u Poděbrad

Prodej stavebního pozemku 954 m2 Pozemky v obci Choťánky leží v atraktivní lokalitě, která se může pochlubit vynikající dopravní dostupností s dojezdovou vzdáleností do přilehlých Poděbrad pouhých 5 minut jízdy. Autobusová zastávka, z níž Vás pravidelný spoj zaveze přímo do centra města, je vzdálená jen 300 m od vašeho pozemku. Z Poděbrad se také snadno dostanete do Prahy: přímým vlakem i autobusem za 60 minut. Autem jste díky blízkému nájezdu na dálnici D10 a D11 na Černém mostě do půl hodiny. Nabízíme kompletně zasíťované pozemky včetně veřejného osvětlení a příjezdových komunikací.
Prodej pozemků v atraktivní lokalitě zahajujeme etapou I. A, ve které si můžete vybírat z prvních 27 pozemků, které budou navazovat na stávající obec.
Ať už si necháte postavit domek na klíč, nebo budete stavět svépomocí, bude vaše investice do vysněného domova se zahradou nižší, než kdybyste si chtěli pořídit nový třípokojový byt v Praze.
Pomalé tempo vesnice, veškerý komfort města a atmosféra lázeňského města na Labi jsou dobrými stavebními kameny pro naplněný život.
Vše, co potřebujete k životu, se nachází jen pár minut od Choťánek (Pošta a obchod, mateřská školka, 3 základní školy, lázeňský park, dětská hřiště, vlakové nádraží, golfové hřiště, nájezd na dálnici, restaurace, supermarket)

Číslo zakázky
IDNES-N00328
Cena
2 770 416 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
954 m2
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku