Prodej stavebního pozemku, 759 m²

Úhonická, Chýně, okres Praha-západ

6 906 900 Kč (9 100 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej stavebního pozemku 759 m2 Chýně

Exkluzivně nabízíme ke koupi stavební pozemek o výměře 759 m2 s již vydaným stavebním povolením pro projekt jednopodlažního rodinného domu 137 m2. Součástí pozemku jsou již vybudované domovní přípojky na obecní vodovod, obecní splaškovou kanalizaci (jímka s trativodem pro dešťové srážky), elektrorozvodnou síť a plynovod. Datové sítě jsou zavedeny do ulice. Koeficient zastavitelnosti v lokalitě činí 30% a je v projektu povoleného domu plně využit. Užitnou plochu domu lze dále zvýšit rozšířením o další podlaží s výběrem některého z typových nebo na míru upravených RD z nabídky BIDLI stavby.
Pozemek se nachází v centrální již plně zabydlené části obce. Je obklopen moderními udržovanými vilkami a zahradami. Všechny ulice jsou dlážděné s obecním osvětlením. V sousedství se již neočekává další výstavba. Moderní základní škola (získala ocenění) je jen pár kroků vzdálena. Stejně jako dětská a sportovní hřiště a obecní zelené plochy. Na autobusovou zastávku je to cca 350 m, na vlakovou cca 700 m.
Obec Chýně se těší velké popularitě i díky tomu, že se nachází pouhé 2 km od hranice hl. m. Prahy. Snadnou dostupnost do Prahy řeší tři autobusové linky pražské integrované dopravy, železniční zastávky, jen pár minut jízdy vzdálený pražský obchvat, dálnice D5 na Plzeň a D6 na Karlovy Vary. Za pouhých 10 min jízdy autem se lze dostat na metro B Zličín nebo tamních obchodních center. Stejnou cestu lze absolvovat busem za 21 min. Vlakem je dostupné Smíchovské nádraží za 42 min.
Díky platnému stavebnímu povolení lze na pozemku začít stavbu ihned. Kompletní servis vč. právního a hypotečního zajistíme (též pro podnikatele a cizince bez trvalého pobytu). Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 381 380,- Kč a měsíční splátkou 22 092,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-171101
Cena
6 906 900 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
759 m2
Přístupová komunikace
dlažba
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku