Prodej komerčního pozemku 8 111 m²

Chýnice, okres Praha-západ

7 990 000 Kč (985 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej pozemku v Chýnici

Exkluzivně nabízíme k prodeji lukrativní pozemek v tiché a klidné obci Chýnice. Chýnice leží v okrese Praha-západ, kraj Středočeský. Žije zde 410 obyvatel. Hlavní město Praha je vzdáleno 4 km a významná památka Karlštejn 13 km. Pozemek je veden jako orná půda v památkové chráněné oblasti s možností výstavby hospodářské budovy spojené s chovem hospodářských zvířat ( ovce, kozy, koně.... ).
Na vymezené zastavitelné ploše Z10 situované ve volné krajině jsou přípustné pouze objekty přízemní s možným využitelným podkrovím s výškou střešnířímsy v rozmezí 3 až 6 m a maximální výškou hřebene střechy 10 m nad průměrnou niveletou rostlého terénu zastavěné plochy - PLOCHY VÝROBY A SKLADOVÁNÍ - zemědělská výroba.
Příjezd k pozemku z obce je po nezpevněné komunikaci.
V blízkosti pozemku vede vysoké napětí, které nelimituje budoucí záměry na pozemku. Součástí pozemku je antoníček pro budoucí plynovou přípojku. Elekřina je v dosahu cca 200m² od pozemku.
Pohodlná dostupnost do Prahy MHD, v obci staví dva autobusy, autobus 301 - Praha, Luka - Chýnice a autobus 309 - Praha, Zličín - Nádraží Radotín.

Číslo zakázky
IDNES-000308
Cena
7 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
8111 m2

Kontaktujte prodejce

YD HOME

Ovocný trh 572/11, Praha 1 - Staré Město

1 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku