Prodej stavebního pozemku, 12277 m²

Riedlova, Desná - Desná III, okres Jablonec nad Nisou

1 390 000 Kč (113 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně kompletního právního a realitního servisu!

Prodej stavebního pozemku, 12277 m2, Desná

Dumrealit. cz Vám zprostředkuje pozemek v obci Desná III, v lokalitě nad Sedmidomky.
Tento členitý pozemek (parc. číslo 201, č. 202, č. 213, č. 214 a č. 215) o celkové výměře 12.277 m2 se nachází na jihozápadně orientovaném svahu v okrajové části zástavby a svým umístěním v klidné lokalitě je proto vhodný k rekreaci či trvalému bydlení. Pozemek parc. č. 202 je dle platného územního plánu veden v plochách označených III-Z27 – plochy smíšené obytné – rekreační 1, kde je výstavba podmíněna zpracováním územní studie. Poté je tedy dle podmínek ÚP možná výstavba rodinného domu se 2 nadzemními podlažími s využitelným podkrovím a výškou hřebene 10 m. Horní část rovinatého pozemku s mírným jižním sklonem je zatravněná louka, která pozvolným a přirozeným způsobem přechází ve smíšený les. Směrem k západu pozemek klesá, místy je terén svažitější.
Přístup je zajištěn po obecní nezpevněné komunikaci, která přímo sousedí s pozemkem a to ze dvou stran, po délce minimálně sto metrů.
Na novém investorovi je vybudování přípojky elektřiny, plynu, vlastní studny a ČOV. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost – potraviny, základní škola, školka, sportování hřiště, autobusová, vlaková zastávka.
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 625793.

Číslo zakázky
IDNES-625793
Cena
1 390 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
12277 m2
Elektřina
230V
Kanalizace
vlastní čistička

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku