Prodej zahrady 1 138 m²

Kamenný vrch, Dolní Kounice, okres Brno-venkov

896 175 Kč (787 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej zahrady v rekreační oblasti Kamenný Vrch, obec Dolní Kounice

Prodej zahrady v chatařské a zahrádkářské kolonii Kamenný Vrch, na velmi pěkném místě s výhledem do širokého okolí, v katastru obce Dolní Kounice.
Jedná se o velmi pěkné místo, s turistickými trasami a cyklo stezkami v blízkém okolí, s možností výletů do přilehlých míst - klášter Rosa Coeli, Stříbský mlýn, Ivančicko, atd.. Obec Dolní Kounice i okolní obce Nové a Moravské Bránice zajišťují veškerou občanskou vybavenost.
Celková plocha pozemku je 1117 m2, šíře pozemku ve vstupní (horní) části je přibližně 8m, postupně se rozšiřuje až na zhruba 11 m. Pozemek je je orientovaný jihozápadně, zčásti svažitý, terasovitý. K pozemku náleží i podíl o velikosti id.1/2 na části příjezdové cesty nad pozemkem. Zde je možné zaparkovat 1 automobil, případně využít parkovací plochy v horní části pozemku, určené pro 1 -2 automobily. Pozemek je celkově oplocený, většina jeho plochy skýtá naprosté soukromí.
Pozemek má vlastní přípojku elektřiny (tzv. antoníček), umístěnou na hranici pozemku. Celoroční přívod obecní vody je možné zajistit zbudováním přípojky ze sousedního pozemku.
Na pozemku stojí dřevěná chata na nářadí o rozloze cca 7 m2 (3x2,5), ve stavu určeném k celkové rekonstrukci (případně demolici).
Uvolnění: ihned.

Číslo zakázky
IDNES-DR1Z 410R
Cena
896 175 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1138 m2
Elektřina
230V
Voda
veřejný

Kontaktujte prodejce

4 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku