Prodej stavebního pozemku 2 591 m²

V Koutě, Dolní Radechová, okres Náchod

3 497 000 Kč (1 350 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Stavební pozemek v Dolní Radechové

Nabízíme k prodeji tento stavební pozemek o rozloze 2591 m² v obci Dolní Radechová u Náchoda.
Pozemek se nachází na kraji obce, na klidném místě obklopeném přírodou. Z celkové výměry 2591m² je 1507m² naprostá rovina. Přístup k pozemku je po asfaltové komunikaci. Přes pozemek protéká malý potok.
Pozemek je určen pro bydlení v rodinných domech venkovského charakteru doplněné využitím hospodářských objektů. Je zde možné postavit rodinný dům s jedním nadzemním podlažím s možností využitého podkroví a přilehlé hospodářské stavby.
Vodovodní řad, dešťová a splašková kanalizace i elektřina se nachází v silnici vedoucí kolem pozemku. Plynová přípojka je také k dispozici. Parcelní číslo 2079, v katastrálním území Dolní Radechová.
Obec Dolní Radechová se nachází v podkrkonoší, v úzkém údolí pouhé 3 km od okresního města Náchod. 8 km vzdálená jsou města Česká Skalice, Červený Kostelec a Hronov.
Dolní Radechová disponuje dostatečnou občanskou vybaveností pro pohodový rodinný život. Nachází se zde škola i školka, obchod i několik restaurací.
K využití se nabízí místní sportovní středisko s tenisovými kurty a fotbalové hřiště. Obec pořádá různé kulturní akce a Vaše děti mohou navštěvovat zdejší kroužky.
Toto místo je křižovatkou turistických a cykloturistických cest. Kopcovitý terén nabízí krásné vyhlídky do kraje, a je vhodný k celoroční turistice i k zimním sportům.
Nabízíme možnost vyřízení veškeré stavební dokumentace a výstavbu Vašeho vysvěného rodinného domu na klíč. Můžete si vybrat z naší nabídky typových domů a nebo si nechat navrhnout dům přesně podle Vašich představ.
Pozemek je prověřen a je k němu zpracována kompletní analýza. Pro více informací ohledně pozemku i možnosti výstavby rodinného domu na klíč prosím kontaktujte makléřku. Výhodné financování Vám rádi zdarma zajistíme.
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 699 400,- Kč a měsíční splátkou 15 518,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-163546
Cena
3 497 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
2591 m2

Kontaktujte prodejce

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku