Prodej pole, 5123 m²

Dřetovice, okres Kladno

595 000 Kč (116 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Pozemek 5123 m2 s přístup. cestou a nádhernými výhledy v obci Dřetovice, okr. Kl

Exkluzivně nabízíme jedinečný, zatím nestav. pozemek 5123 m2 se zajištěnou přístupovou cestou, obec Dřetovice, okr. Kladno. Označení dle Úz. plánu: NZ - PLOCHY ZEMĚDĚLSKÉ
A) Hlavní využití:
Zemědělské využití
B) Přípustné využitíČinnosti pro zajištění zemědělského využití, stavby, zařízení a jiná opatření pro zemědělství, Dopravní a technická infrastruktura, drobná krajinná architektura, sport a rekreace v krajině, realizace protipovodňových opatření v krajině, poldry, zeleň a vodní plochy.
C) Podmínečně přípustné využití:
- v tomto případě se nestanovuje
D) Nepřípustné využití:
Jiné než přípustné využití není povoleno.
Nepřípustné jsou zejména stavby oplocení (kromě oplocení zemědělských staveb, lesních školek a specializovaných např. jahodových plantáží a kromě ohradníků), stavby pro bydlení, rekreaci, občanskou vybavenost, výrobu a skladování.
E) Podmínky prostorového uspořádání – nestanovují se
Dojezdová vzdálenost do Prahy je 15 km. Pozemek je poměrně rovinatý, ve spodní části se mírně svažuje a v současné době je zarostlý nálety a křovinami. Nachází se v příjemné lokalitě Za kostelem v památkově chráněném území. Sousedí se zasíťovanou částí obce Dřetovice. Příjezdová komunikace je nezpevněná, zatravněná. Dřetovice leží v mělkém údolí ve svahu na pravém břehu Dřetovického potoka. V současnosti obec nabízí dobrou občanskou vybavenost a dopravní obslužnost jak autobusy, tak i železnicí. Působí zde fotbalový oddíl SK Sparta Dřetovice a také Sbor dobrovolných hasičů. Je zde několik hřišť, Dřetovická hospoda, restaurace U Svatého Václava, obchody a vinárna U Spáče Kokrháče. V obci má ordinaci jeden praktický lékař. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, přípojky elektřiny i veřejný vodovod. Vesnicí prochází železnice a je zde i železniční stanice. Pro více informací kontaktujte přímo makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81452.

Číslo zakázky
IDNES-N81452
Cena
595 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
5123 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku