Prodej komerčního pozemku, 6501 m²

Dřevěnice, okres Jičín

8 800 000 Kč (1 353 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb

Prodej komerčních pozemků 6 501 m2 u Jičína např. pro výstavbu ČS

Nabízíme k prodeji soubor čtyř na sebe navazujících stavebních pozemků o celkové výměře 6 501 m2 přímo u hlavní silnice č. I/16 v k. ú. Dřevěnice u Jičína. V územním plánu jsou navrženy jako plochy komerčního občanského vybavení (např. služby pro motoristy, restaurace, obchod atd. )
Na jeden z pozemků o výměře 1 679 m2 je vydáno platné stavební povolení ke stavbě čerpací stanice pohonných hmot, ke kterému je samozřejmě k dispozici kompletní projektová
dokumentace, včetně všech vyjádření dotčených orgánů. Část pozemků přiléhající k hlavní silnici je na základě stavebního povolení oplocena (pískovcové bloky s dílci z pozinkovaného drátu). Na tomto pozemku se nachází kopaná studna a oplocená plocha je srovnaná a zavezena makadamem.
Pozemky lze samozřejmě využít i jinak než k výstavbě a provozování čerpací stanice pohonných hmot, ale hustota dopravy na exponované silnici do Krkonoš tento původní rozpracovaný záměr stále favorizuje. Za určitých podmínek je možná dohoda i na odprodeji pozemků po funkčních celcích - samostatně 2 pozemky pro ČS se zázemím a zbytek zájemci s navazujícím nebo jiným podnikatelským záměrem.
Pro bližší informace kontaktujte makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-263132
Cena
8 800 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
6501 m2
Přístupová komunikace
beton

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku