Prodej stavebního pozemku, 5031 m²

Dřísy, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Pozemek v obci Dřísy 5031 m2

Nabídka pro každého, kdo hledá prostor pro trvalé nebo víkendové bydlení jen pár kilometrů za Prahou ve zdravém prostředí uprostřed zeleně. Případně pro podnikání. Exkluzivně je zde ke koupi dvojice unikátních navzájem sousedících parcel v obci Dřísy s celkovou výměrou 5031 m2. Nachází se na klidném okraji obce u výjezdu směrem na rekreační obec Lhotu a tamní oblíbenou koupací destinaci lhoteckou pískovnu. Pouhých 5 min jízdy do Brandýsa n. L. St. Boleslavi. 15-20 min na metro B Černý Most do Prahy. Metro C Letňany 20-25 min.
Jeden pozemek 952 m2 je stavební ve smyslu rezidenčního bydlení. Nachází se v ulici se zástavbou rodinných domů a je také připraven pro stavbu RD nebo chaty. Doposud byl na něm umístěn mobilní dům. Umístění pozemku splňuje požadavky ajurvédské filozofie Vastu (upgrade Feng Shui). Je napojen na přípojky vody, kanalizace i elektřiny. Druhý pozemek zkolaudovaný jako permakulturní zahrada bezprostředně sousedí. Je oddělen vodotečí, kterou překlenuje dřevěná lávka. Má výměru 4079 m2. Nebyl více než 20 let hnojen či jakkoli chemicky ošetřován. Před třemi lety byl osazen vhodně vybranými vzácnými původními druhy stromů a keřů jedlé zahrady. Vznikly na něm dvě koupací jezírka s písečným břehem, rybí osádkou a zkolaudovanou kořenovou čističkou. Vytváří tedy dokonalou přírodní oázu klidu a pohody. Tento pozemek se dá alternativně využít i pro malé bio-zemědělské podnikání nebo aquaponii. Kromě rodinného domu na stavením pozemku lze na druhém sousedním pozemku o velikosti 4079m2 (zahradě) postavit zemědělskou stavbu na ploše 167m2 s denní místností. JE JIŽ VYDANÉ STAVEBNÍ POVOLENÍ. Možnost pobytu v soukromí jezírek a vlastní písečné pláže. Mostek propojí oba pozemky i pro automobil. Mezi pozemky vede závlahové potrubí z Labe pro ekonomicky výhodné automatické tlakové zalévaní obou pozemků bez nutnosti elektřiny. Vody na zalévání obou pozemků je i během letního sucha vždy dost.
V Dřísech najdete úřad, nově zrekonstruovanou ZŠ a MŠ, poštu a obchod.
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 318 000,- Kč a měsíční splátkou 21 078,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-172454
Cena
Cena na vyžádání
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
5031 m2
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku