Prodej stavebního pozemku 828 m²

Dubňany, okres Hodonín

2 898 000 Kč (3 500 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej, stavební pozemek Dubňany, CP cca 828 m2, v centru města

Chcete stavět? Hledáte pozemek ve městě s veškerou vybaveností a postavit si bydlení svých snů již od samých základů? Rádi byste centrum, ale nic nenacházíte?
Tak přímo pro Vás exkluzivně nabízíme k prodeji řadový stavební pozemek nacházející se v samotném centru města Dubňany, v klidné ulici. Jedná se o pozemek s celkovou výměrou cca 828 m2, pravidelný , rovinatý s uliční šíři krásných cca 16,5 metrů, připravený k výstavbě rodinného domu dle vlastních představ. Z inženýrských sítí je zde elektřina. Voda, plyn a kanalizace možnost napojení, v dosahu. Realitní kancelář nabízí i možnost výstavby rodinného domu na klíč dle dohody. Pro další informace volejte paní Kopřivovou.
Dubňany jsou městem ležícím 7km od města Hodonín a cca 12km od Slovenských hranic a 35km od Rakouských. Je to město s veškerou občanskou vybaveností, lékaři, lékárna, školky, škola, koupaliště, hřiště, tenisové kurty, obchody ad. Dubňany mají také svou několikaset letou tradici pěstování vína v lokalitách Pod Dubňanskú horú. A milovníci cykloturismu ocení i spousty cyklostezek vedoucí městem.

Číslo zakázky
IDNES-00185
Cena
2 898 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
828 m2
Elektřina
230V, 230-400V
Plyn
nezaveden
Voda
jiný zdroj
Kanalizace
žádný
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku