Prodej stavebního pozemku, 1099 m²

Frýdlant nad Ostravicí - Nová Ves, okres Frýdek-Místek

1 950 000 Kč 1 880 000 Kč (1 710 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vč. provize, DPH,právního servisu s advokátní úschovou

Atraktivní stavební pozemek v Nové Vsi u Frýdantu n. Ostravicí

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji atraktivní slunný stavební pozemek o výměře 1099m2 (+ id. 1/2 vlastnický podíl na pozemku - sjezdu - o výměře 42m2)v klidné části obce Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí. Dle platného ÚP se pozemek nachází v zastavěném území v ploše smíšené obytné-venkovské (SV)a zároveň zastavitelné ploše Z78.
Pozemek nabízí krásný výhled na okolní panoramata Beskyd a umožňuje dostatek soukromí s ohledem na jeho umístění cca 50m od cesty. Je rovinatý s celodenním osluněním a je možno jej bezproblémově napojit na veškeré IS (vodovod, kanalizace, plynovod, el. ), které jsou vedeny podél obecní komunikace. Vodovod/kanalizace i plynovod jsou ve vlastnictví obce. Příjezd k pozemku je zajištěn z obecní asfaltové celoročně udržované komunikace (sjezd schválen MěÚ Frýdlant i DI Policie). Jedná se o bezprostředně přístupný pozemek z komunikace bez nutnosti realizovat "příjezdu".
Pozemek je ideálně orientován vůči světovým stranám a je ze 2stran oplocen. Je bez jakýchkoliv věcných břemen, omezení a ochranných pásem, nevázne na něm ani vzdušné vedení nn, což zajišťuje 100% využitelnost pozemku. Možnost okamžité výstavby RD. V sousedství novostavby i původní zástavba RD. Poslední možnost koupě ještě menší a fin. dostupné výměry, jinak v Nové Vsi již platí regulativ na min. výměru 1500m2.
Na pozemku možno ihned stavět.
Lokalita Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí je považována za velmi atraktivní a žádanou lokalitou k příjemnému a zdravému bydlení bez inverze pod horami, panoramatickým výhledem na Beskydy, nespočet sportovního využití, cyklostezek a přesto s perfektní dostupností do města (F-M do 10min, Ostrava do 30min). Přímo v obci je ZŠ do 5. tř., MŠ a jesle. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou všechny služby, obchody a restaurace, zdravotní péče, ZŠ/gymnázium, sportovní areály, golfová hřiště, welness, lyžařské areály a koupaliště.
Doporučuji pro rodiny s dětmi i třeba na stáří. Samozřejmostí je zprostředkování nejvýhodnějšího financování.
Pro detailní informace k pozemku či prohlídku mne kdykoliv kontaktuje, i o víkendu. Těším se na Vás.
Jedná se o konečnou cenu pro Vás, 4% daň z nabytí nemovité věci se již neplatí.

Číslo zakázky
IDNES-14/4802
Cena
1 880 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
1099 m2
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku