Prodej stavebního pozemku 1 168 m² rezervováno

Háj u Duchcova, okres Teplice

1 845 875 Kč (1 580 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej stavebního pozemku 1168m2

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici. Nabízíme k prodeji pozemek, v Háji u Duchcova, který je určený k výstavbě rodinného. V územním plánu je zapsaný jako plocha smíšená obytná, je tedy možné pozemek využít i k podnikání. V ceně pozemku jsou zahrnuty inženýrské sítě a to voda, kanalizace a elektřina. V současné chvíli byly zahájeny práce na inženýrských sítích. V ceně pozemku je dále započtena 1/4 příjezdové cesty (188m2), která bude rozdělena mezi 4 majitele pozemků a každý tedy bude vlastníkem ideální čtvrtiny.
Na pozemku jsou umístěny vizualizace našeho typového domu Lima, tento i další domy naleznete na našich webových stránkách: https://www.bidli.cz/stavby/ S výběrem a výstavbou vašeho rodinného domu vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléře.
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 369 175,- Kč a měsíční splátkou 5 451,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-194905
Cena
1 845 875 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1168 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V
Voda
na hranici pozemku
Kanalizace
veřejná kanalizace
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

5 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku