Prodej stavebního pozemku 4 892 m²

Hartvíkovice, okres Třebíč

8 900 000 Kč (1 819 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Nabízí, prodej, stavební pozemek, Hartvíkovice 4 892 m²

Společnost MICHNA REALITY & PARTNEŘI Vám exkluzivně nabízí unikátní investiční příležitost v podobě prodeje rovinatého stavebního pozemku se záměrem výstavby bytových domů - Integrované bydlení pro seniory na adrese obklopené krásnou přírodou v Hartvíkovicích.
V současné době se jedná o prodej pozemku společně s kompletně zpracovaným projektem pro novostavbu třech bytových domů. Projekt se nyní nachází ve fázi, kdy jsou již vydána veškerá kladná stanoviska dotčených orgánů, včetně stavebního povolení a úhrady poplatků k přípojkám inženýrských sítí i náležitostí spojených s pozemní komunikací náležící obci Hartvíkovice.
V územním plánu je pozemek veden jako pozemek pro občanskou vybavenost. Změna v územním plánu na pozemek čistého bydlení je předjednána u obce Hartvíkovice i příslušného stavebního úřadu a bude uskutečněna v časovém rozmezí od 7 do 18 měsíců.
Projekt - předmětem záměru je výstavba třech bytových domů s Energetickým štítkem - B, 36 bytovými jednotkami, 3 komerčními prostory a 18 garážemi. Dispozičně je navrženo 21 jednotek typu 2+kk, 3 jednotky typu 3+kk a 12 jednotek typu 4+kk, o výměře 59,8 m² až po 115,6 m². Všechny bytové jednotky budou mít k dispozici vlastní sklepní kóji. Navrhované parametry staveb zahrnují zastavěnou plochu o velikosti 1.857,42 m², celkovou užitnou plochu o velikosti 4.771,80 m² a celkový obestavěný prostor o velikosti 18.852 m3. Celková velikost předmětných pozemků činí 4.892 m².
Všechny byty jsou navrženy jako vzdušné a slunné prostory a jejich vybavení bude splňovat veškeré nároky na moderní bydlení v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností. Hartvíkovice jsou obcí ležící jihovýchodně od města Třebíč, která nabízí pohodlnou dojezdovou vzdálenost do okolních velkoměst, procházky a výlety po krásném okolí, nedalekou Wilsonovu skálu nebo Dalešickou přehradu, kde se koná mnoho sportovních i kulturních akcí pro děti i dospělé.
Pro veškeré doplňující informace a detaily kontaktujte pana Michala Klementa - MICHNA REALITY & PARTNEŘI, s. r. o.
Financování nemovitosti, zajišťuje po předběžné konzultaci pan Ing. Daniel Kyjonka - Gepard Finance a. s., Brno, Květná 167/3

Číslo zakázky
IDNES-270001
Cena
8 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
4892 m2
Elektřina
230V
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

8 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku