Prodej stavebního pozemku, 1700 m²

Selská pole, Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: zahrnuje kompletní právní servis a poplatky

Prodej stavební parcely 1700 m2, v Hluboké nad Vltavou, Selská pole

Exkluzivní nabídka parcely k výstavbě RD. Lokalita Selská pole v Hluboké nad Vltavou. Sítě jsou těsně u hranice pozemku. Parcela s nejkrásnějším výhledem, v nově vznikající vilové čtvrti, oplocena starým drátěným plotem, místy zničeným. Osázena je asi stovkou ovocných stromů, z kterých je každoročně velká úroda. Také keři, například lísky, rakytníku i révy. Plechová maringotka, jako provizorní přístřešek, bude ponechána zdarma. Celá oblast Selských polí na pahorku na okraji města, které je skutečnou Perlou Jižních Čech, je ve výstavbě. Nabídnutá parcela je zřejmě jednou z posledních volných pozemků na stráni, mimo zátopovou oblast Munického rybníka. Pozemek je velký, více než dvojnásobně oproti předepsané velikosti na výstavbu, je možné ho geometrickým plánem rozdělit, část odprodat, popřípadě postavit na ní dům další.
Informace o podmínkách využívání území dle územ. plánu Hluboká nad Vltavou vydaného v květnu 2015 zastupitelstvem obce, je k dipozici u majitele i na stavebním úřadě. Zde zásadní citace: Jedná se o parcelu v k. ú. Hluboká nad Vltavou. Je součástí plochy SO1. Tedy území se způsobem využití jako plochy smíšené obytné. Což znamená bydlení v rodinných domech včetně základní občanské vybavenosti. Podle regulace vyhláškou stanovené, je zastavěnost pozemku budovami max. 25% z plochy pozemku. ?Zastavěnost celková max. 35 %. ?Velikost stavebních parcel min. 700 m2. Výška budovy max. 2 NP + podkroví. Výška budovy do hřebene max. 9,5 m. Výška římsy v metrem u 1 NP + podkroví max. 4,5 m. Typ střechy sedlová, polovalbová, valbová. Sklon střechy 33° - 40° . Garážování či odstavování vozidel nutno zajistit na vlastním pozemku buďto jako součást stavby hlavní nebo stavby doplňkové ke stavbě hlavní.
Nepřípustné jsou veškeré činnosti zařízení a děje zatěžující obyvatelnost území na míru přípustnou. Nepřípustné je v tomto území provozovat monofunkční výrobní provozy, provozovny výrobních služeb nadmístního významu, chovatelská a pěstitelská zařízení, autobazary, odstavná stání pro těžké nákladní automobily, autobusy a jejich přívěsy.

Číslo zakázky
IDNES-sbsro2129
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
1700 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku