Prodej stavebního pozemku 1 912 m²

Holany, okres Česká Lípa

3 441 600 Kč (1 800 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře

Prodej pozemku určeného k výstavbě v Holanech u České Lípy

Hledáte místo pro svůj vysněný dům stranou od stávající zástavby obce? Chcete si vychutnávat letní večery s úžasným výhledem na Holanský rybník a okolní přírodu? Pak zrovna Vás jistě zaujme tento pozemek určený k výstavbě rodinného domu dle vašich představ.
Holany leží mezi rybníky v nádherné krajině Máchova kraje. Původně ležely na důležité silnici z České Lípy do Litoměřic. V té době zaznamenaly svůj největší rozkvět. Za vlády Karla IV. byly povýšeny na město a získaly hrdelní právo, městský znak a mýtné právo. V současné době zde nechybí školka, škola, knihovna, potraviny, restaurace, a jiné.
Pozemek (č.2) se nachází v oploceném areálu bývalého kempu, který prošel celkovou revitalizací (odstranění budov a původních chatek, vybudování vodovodní a kanalizační sítě, oplocení včetně pojezdové brány, vykácení náletových dřevin,... )
Budoucí využití pozemku a jeho zastavění naznačují přiložené vizualizace. Poloha pozemku dopřeje budoucím vlastníkům možnost zachování vysoké míry soukromí, přičemž lze uvažovat o uzavřeném areálu s možností vstupu pouze pro rezidenty.
Vodovod i kanalizace jsou přivedeny přímo do areálu. Co se týče elektřiny, jsou umístěny pojistkové kabelové skříně a elektroměrové rozvaděče u vjezdové brány. V areálu bude vybudována příjezdová zpevněná komunikace k jednotlivým parcelám, která je v tuto chvíli ve fázi realizace.
Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě e-mailem. Budeme se těšit na sekání s Vámi.

Číslo zakázky
IDNES-224-NP00793
Cena
3 441 600 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1912 m2
Kanalizace
veřejná kanalizace
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

4 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku