Prodej stavebního pozemku 4 983 m²

Hostouň, okres Kladno

26 908 200 Kč (5 400 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena k jednání včetně provize RK

Prodej pozemku o velikosti 4 983 m² určeného pro výstavbu 2 rod. domů v Hostouni, 12 km od Prahy.

V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme prodej pozemku o velikosti 4 983 m² určeného pro výstavbu 2 rodinných domů v Hostouni na hranici s obcí Dobrovíz.

Novým geometrickým plánem (viz foto) lze případně celek rozdělit na parcelu A o velikosti 2 330 m² a parcelu B o velikosti 2653 m² nebo si celek rozdělit na parcely dle svých potřeb.

Pozemek je nově vedený v územním plánu Hostouně na B1 - bydlení v rodinných domech (o 2 nadzemních podlaží a podkroví) s možností podnikání nebo chovatelské a pěstitelské činnosti nerušící okolí (podrobný popis viz fotografie).

Všechny inženýrské sítě (plyn, elektro, voda a kanalizace) jsou v dosahu. S obcí Dobrovíz bylo nově sjednáno smlouvou pro 2 pozemky připojení na obecní vodu a kanalizaci. Pozemek je dobře dostupný z obratiště v Dobrovízi na konci ulice Nad Roklí.

Přijeďte se podívat na hezký, prostorný pozemek v klidné a ve velice vyhledávané lokalitě s dobrou dostupností do centra Prahy.
Ve vzdálenosti: 1km jsou zastávky autobusů a vlaku.3 km je nájezd na dálnici D6 (Praha - Karlovy Vary - Cheb), za 14 min (12 km) jste autem na hranici Prahy 6.

V případě zájmu nás kontaktujte a na vyžádání pošleme kompletní nabídku s dokumenty. Potřebný úvěr na koupi a výstavbu vám pomůžeme vyřídit.

Číslo zakázky
IDNES-PP3
Cena
26 908 200 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Zastavitelná plocha
Plocha pozemku
4983 m2
Elektřina
nezavedena
Plyn
veřejný přívod
Voda
veřejný, na hranici pozemku
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

4 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku