Prodej stavebního pozemku 710 m²

K Biřičce, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

11 900 000 Kč (16 760 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena k jednání

Pozemek s projektem domu v klidové zástavbě Hradce Králové

Nabízíme Vám výjimečný pozemek s projektem exluzivní rodinné vily, ve vyhledávané lokalitě Nový Hradec Králové, ul. U Biřičky.
Plocha nabízeného pozemku činí 710 m2. Pozemek se nachází v klidném místě, mimo hlavní komunikace a v zástavbě rodinných domů nabízí jednu z posledních příležitostí k výstavbě rodinného sídla v této vyjímečné lokalitě města Hradce Králové.
V ceně pozemku nabízíme projekt domu, který je navržen do písmene L, ploché střechy, dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. Projekt počítá s realizací objektu v nízkoenergetickém standardu a respektuje myšlenku bydlení v zeleni - zelené střechy, vzrostlá zeleň či keře na pozemku, popínavé rostliny na terasách. Předpokládá se rekuperace vzduchu, okna s trojitým zasklením, vytápění plynovým kotlem s podlahovým vytápěním a radiátory v pokojích. Fasáda převážně dřevěný obklad, plech, škrábaná omítka.
Projekt domu je navrhován jako celek, který má snahu spoluutvářet vazby mezi jeho obyvateli a zároveň umožňuje dostatečné soukromí každého z nich.
V ceně nabízeného pozemku s projektem je i realizace územního řízení a platného stavebního povolení.
Cena uvedeného pozemku je k jednání. V případě Vašeho zájmu velmi rádi poskytneme podrobné informace k tomuto luxusnímu rodinnému bydlení v klidném, vyhledávaném místě Hradce Králové.

Číslo zakázky
IDNES-610529988
Cena
11 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
710 m2
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

9 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku