Prodej stavebního pozemku, 2331 m²

K Rybníku, Hrádek nad Nisou - Dolní Sedlo, okres Liberec

1 161 000 Kč 1 061 000 Kč (455 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Stav. pozemek Hrádek nad Nisou, Dolní Sedlo s projektem a stavebním povolením

Dumrealit. cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej pěkného stavebního pozemku o velikosti 2 331 m2. Pozemek je slunný, velký a mírně svažitý. Přibližně v polovině pozemku je do svahu zabudovaný sklípek. Je na novém majiteli, zda tento prostor využije jako klasický sklep nebo sklípek vinný. Pozemek je odvodněn. Stavba je připravena na instalaci elektřiny, vody a odpadů. Sloupek na elektřinu je na hranici pozemku. Na pozemku stojí jeden vzrostlý strom. Na vrchní části pozemku je vrt studny hluboký 27 m. Odpady budou řešeny jímkou. Pozemek se nachází v blízkosti lesa a zeleně. K pozemku vede zpevněná komunikace, která je mimo hlavní silnici. Pozemek se nachází v klidné části Dolního Sedla. Příjezd k pozemku je buď od Rynoltic nebo z Hrádku nad Nisou. Do Hrádku s kompletní obč. vybaveností je to 7 min. jízdy autem a do Liberce 25 min. Cca 750 m od pozemku je zastávka autobusu.
Jde tedy o výhodnou polohu pozemku, mimo jiné i s rychlým dojezdem do Německa.
Pozemek je pro kupce opravdu výjimečný. Je možné na něm začít ihned stavět. V uvedené ceně pozemku je zahrnuta i kompletní projektová dokumentace. Nový majitel tedy ušetří významnou finanční částku za projekt (kompletní projekt je součástí kupní ceny) a souběžně i ušetří cca 1 rok na zajištění veškeré dokumentace včetně povolení jednotlivých institucí, které se vyjadřují ke stavbě RD. Na pozemku lze postavit i jinou stavbu.
V tuto chvíli lze k tomuto pozemku dokoupit sousedící pozemek o velikosti 3 4447 m2 za 950 000 Kč vč. RK. Takto by nový majitel získal pro své bydlení exkuzivní soukromí, případně zde může být stavba RD rodičů a dětí při zachování soukromí obou domů. Prodej tohoto druhého pozemku je také veřejně inzerován k prodeji
Hypotéku zajistíme. Ev. číslo: 622172.

Číslo zakázky
IDNES-622172
Cena
1 061 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
2331 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku