Prodej stavebního pozemku 2 400 m²

Hranice - Hranice VII-Slavíč, okres Přerov

3 100 000 Kč (1 291 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Stavební pozemek Hranice Slavíč

Máme pro vás zajímavý stavební pozemek v příměstské obci Slavíč - Hranice o výměře 2400m². Tuto parcelu najdete při hlavní silnici R47 ve směru od Lipníka nad Bečvou, kde jistě oceníte blízký nájezd na dálnici, jen pár minut do centra Hranic či Lipníku, takže se tu nabízí venkovské bydlení v soukromí a přitom v blízké dostupnosti města. Výhodou tohoto pozemku s vybudovaným sjezdem od cesty, je jeho úplná rovina, pravidelný obdélníkový tvar a vzrostlý zelený hustý plot od zmiňované hlavní cesty pro odstínění hluku. Inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn) vedou podél uliční šíře. Dosud byl pozemek využívaný jako travnatá zahrada. Rozměr je přibližně 78x32m a celková výměra bude upřesněna při prodeji s novým geometrickým vyměřením pro rozdělení stávající parcely.
Dle územního plánu je zde možné postavit na 40% pozemku, pro stavbu je nutné se prokázat protokolem o ochraně proti hluku a vibracím, a maximální výška zástavby odpovídající výšce 2 NP stavby pro bydlení s možností využití podkroví. Podél pozemku po jeho délce teče maličký potůček, na který je třeba brát zřetel při plánování budoucí výstavby, sice tu vodu najdete jen když hodně zaprší ale je to vedené v katastru, tudíž to má ochranné pásmo.
A ještě jedna dobrá zpráva na závěr - na konci vesnice směrem na Hranice, nedaleko vašeho pozemku, je plánovaná výstavba kruhového objezdu, takže tu bude další zvýšení bezpečnosti a snížení rychlosti projíždějících při už teď přísně sledované padesátky v obci.
Pozn. : poloha na mapě je určena sousedním domem

Číslo zakázky
IDNES-M062-2022-091
Cena
3 100 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
2400 m2

Kontaktujte prodejce

9 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku