Prodej stavebního pozemku 1 064 m² rezervováno

Hrusice, okres Praha-východ

4 126 667 Kč (3 878 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: V případě více zájemců o koupi, rozhodne o kupujícím aukce

Pozemek určený ke stavbě rodinného domu, 1064 m2, Hrusice, okr. Praha-východ

Nabízí se Vám příležitost koupě pozemku určeného ke stavbě rodinného domu ve velmi atraktivní lokalitě, v krásné obci Hrusice, kousek od exitu 21 dálnice D1. Do Prahy se lze dostat pohodlně nejen po dálnici, ale také vlakem přímým spojením, vlaková stanice je od pozemku vzdálená 1,2 km.
Rovinatý pozemek má výměru 1064 m2, je součástí souboru stavebních parcel, částečně již zastavěných, kam je přivedena voda, kanalizace, elektřina. K prodávanému pozemku náleží podíl na cestě ve výši 1/6, který je součástí prodeje a prodejní ceny. Přístupová cesta je zpevněná a s povolením předčasného užívání. Dle územního plánu lze na pozemku postavit stavbu pro trvalé bydlení, podlažnost stavby a zastavitelnost plochy pozemku není v platném územním plánu stanovena, tudíž se řídí stavebním zákonem.
Z občanské vybavenosti najdete v Hrusicích obecní úřad, mateřskou školu, hřiště, dětské hřiště, sokolovnu, restauraci, za širší OV lze dojet do 5,5 km vzdálených Mnichovic. Praha 36 km, Benešov 20 km.
Přes blízkost dálnice D1 hluk dopravy doléhá k pozemku jen mírně. Vyprávět by mohli obyvatelé obce, mezi které hojně patří mladé rodiny s dětmi. Domluvte si prohlídku pozemku u makléře zakázky a přesvědčte se sami.

Číslo zakázky
IDNES-176-NP01093
Cena
4 126 667 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1064 m2

Kontaktujte prodejce

8 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku