Prodej komerčního pozemku 1 125 m²

Okružní, Humpolec, okres Pelhřimov

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně právního servisu + provize RK

Prodej komerčního pozemku s inženýrskými sítěmi - 1125 m² v Humpolci

Máte podnikatelský záměr nebo již podnikáte a hodilo by se Vám jeho rozšíření s velkou výhodou možné i rychlé realizace ?
Pak Vám ve výhradním zastoupení nabízíme komerční pozemek s inženýrskými sítěmi v Humpolci o velikosti 1125 m², který se nachází v lukrativní a dobře dostupné průmyslové a obchodní zóně, která ovlivňuje mimo jiné trh práce a ekonomiku regionu. Vše je zde na dosah. Hned naproti pozemku je nově vybudované autobusové nádraží, nedaleko Kaufland nebo Penny Market, myčka aut, čerpací stanice a mnoho dalšího. Na bývalém autobusovém nádraží, které je od pozemku cca 400m je plánována výstavba nové obchodní zóny.
Na pozemku se v současné době nachází dílčí základové konstrukce pro původně plánovaný objekt „Novostavby provozní budovy“, na kterou bylo vydáno pravomocné stavební povolení v roce 2011.
Jsou zde připojovací body technické infrastruktury vybudované na základě rozhodnutí, zahrnující pilíř HUP (pro umístění hlavního uzávěru plynu) v severozápadním rohu pozemku, přípojkový elektroměrný pilíř situovaný v jihozápadním rohu pozemku, vodovodní přípojka vedena podvrtem pod přilehlou komunikací s napojením na veřejný vodovodní řad vedený podél komunikace a kanalizace.
Pozemek je na KN veden jako ostatní plocha – způsob využití manipulační plocha. Hlavní přístupová cesta je vedena z přilehlé ulice Okružní (silnice II. třídy č.129). Dle územního plánu města Humpolec je pozemek veden jako „VD“ plochy výroby a skladování - drobná a řemeslná výroba.
Je tedy možné dle projektové dokumentace, která je kompletně k dispozici, pokračovat ve stavbě,
na dnešní dobu, v poměrně krátkém časovém horizontu.
Dále je možno využít podnikatelský záměr s výstavbou obchodního centra, na které je již vypracována odborná studie se souhlasným stanoviskem Komise pro architekturu a urbanismus města Humpolec ze dne 11.2.2022. a nebo je možné zvolit vlastní využití dle územního plánu Humpolce.
Blízká dostupnost na D1 směr Praha - Brno je velkou výhodou.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Veškeré podrobné informace včetně ceny v RK.

Číslo zakázky
IDNES-2022-07-07-001
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
1125 m2
Elektřina
230V, 230-400V
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

1 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku