Prodej komerčního pozemku 23 642 m²

Istarska, Buje, Kaštel, Chorvatsko

21 029 250 Kč (889 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize včetně provize RK cena v EUR 825 000 €

Chorvatsko, ISTRIA, Buje, atraktivní stavební pozemek 23.642,00 m2

Pozemek o rozloze 23 642 m2 je prodáván se stavebním povolením a kompletní projektovou dokumentací hotelového komplexu / integrovaného hotelu, jakož i se stavebním povolením pro bazény a restauraci. Terén byl přeměněn tak, že podle projektu má také zelené plochy a oblast pro sport a rekreaci. Na začátku pozemku je budova, pro kterou bylo uděleno povolení k otevření restaurace. Na žádost budoucího vlastníka je samozřejmě možné pozemek využít i pro jiné účely. Pozemek má všechny inženýrské sítě a příští rok bude i městská kanalizace.
Integrální hotel se nachází v obci Gadari / Kaštel ve městě Buje. Hotel se skládá z centrální budovy s recepcí a restaurací orientovanou na jih a sedmi stejně luxusně vybavenými vilami s bazény v severní části hotelu. Hotelový pozemek je oplocený a funguje jako samostatná jednotka v rámci osady. Každá vila má vlastní oplocenou zahradu na pozemku o rozloze více než 1000 m2. Mezi vilami a centrální budovou, která se nachází na hlavní silnici obce, se nachází zelená zóna hustě zalesněná vegetací, která skrývá sportovní a rekreační obsah (multifunkční kurt, tenisový kurt a venkovní fitness). Samotná budova má čtyři ubytovací jednotky identické s ubytovacími jednotkami v rekreačních domech. Hlavní budova je navržena ve stylu vily a vyjadřuje stejnou vizuální identitu. V budově dominuje velká krytá veranda umístěná kolmo k objemu přízemí, která tvoří hlavní vchod do samotné budovy a do celého hotelového komplexu.
Charakteristický rekreační dům komplexu integrovaného hotelu je tvarován jako dvoupodlažní budova nepravidelného tvaru L, která je podle svého průřezu rozdělena na dvě funkční jednotky. V přízemí je obývací pokoj se vstupní halou, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, toalety, sauna a venkovní gril, zatímco v prvním patře jsou čtyři ložnice, každá s vlastní koupelnou. V srdci každého pozemku je venkovní krytá terasa s bazénem, který tvoří venkovní obývací část každé jednotky. Každý dům má dvě částečně krytá parkovací místa na vstupní fasádě. Při navrhování domů bylo cílem dosáhnout moderního designu s využitím původních materiálů (kámen) a výsadbou původních rostlin k udržení ducha Středomoří. Domy mají introvertní charakter s uzavřenými vnějšími fasádami, obklopené zdmi, podél nichž je vysazena hustá zeleň, aby uživatelé dosáhli maximálního stupně soukromí. Prostory rekreačních domů i první patro hlavní budovy jsou navrženy jako spací prostory zcela oddělené od restaurace a recepce, aby uživatelům poskytly co nejvíce klidu při relaxaci. Každý pokoj má vlastní koupelnu a předsíň s vestavěnou skříní. Jediný rozdíl je patrný ve venkovním prostoru, zatímco pokoje hlavní budovy mají výstup do lodžie, v domech jsou prosklené stěny, aniž by bylo možné jít ven do dvora. Pokoje jsou dimenzovány tak, aby jednotlivé splňovaly prostorová kritéria 4hvězdičkového hotelu. Ploché střechy v přízemí domů a hlavních budov jsou pokryty umělou trávou, aby se vytvořil dojem izolace v přírodě. Jsme vám k dispozici pro jakékoli další dotazy.

Číslo zakázky
IDNES-00772
Cena
21 029 250 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
23642 m2
Elektřina
230V
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

3 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku