Prodej stavebního pozemku, 2370 m²

Stříbský mlýn, Ivančice, okres Brno-venkov

2 650 000 Kč 2 450 000 Kč (1 033 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku k bydlení na okraji lesa, 2.370m2, Ivančice, Brno - venkov

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 2.370m2 s platným stavebním povolením na krásném místě na okraji lesa, kde člověk najde naprostý klid a soukromí. Tomu napomáhá i vlastnictví části lesa o výměře 471m2, který přiléhá přímo k pozemku, tedy můžete se projít na procházku do vlastního lesa. Nemovitost je umístěna na hranici okresů Ivančice a Moravské Bránice, v části Ivančic zvané Kounické Předměstí, konkrétně v oblasti zvaná Stříbský Mlýn.
Na pozemku je hotová základová deska pro stavbu rodinného domu nebo také roubenky o výměře 122 m2 + terasa o velikosti 25 m2 (Projekt na stavbu roubenky je k dispozici a lze jej v případě zájmu použít). Deska je podsklepená, s přípravou na IS a zpevněnou částí na umístění krbu v přízemí. K dispozici též jímka, ale je možné si vybudovat vlastní čističku a také studna. Elektřina dotažena až na pozemek. Tedy z IS netřeba dotahovat žádnou, vše je připraveno na místě a je možné ihned stavět. K dispozici kompletní projekt stavby.
Příjezdová cesta je zpevněná, štěrková, po které se můžete dostat na vlak do 10-ti minut klidné chůze na zastávku Ivančice letovisko, z které jste pohodlně v centru Brna za 40 minut. Taktéž autobusová zastávka Stříbský Mlýn je do 10-ti minut klidné chůze, kdy autobus č. 154 jezdí z Ivančic do Židlochovic, kde končí.
Pozemek je volný ihned. Možno financovat hypotékou. Více informací u makléře.

Číslo zakázky
IDNES-IR3299
Cena
2 450 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
2370 m2
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku