Prodej zahrady, 1359 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

25 660 Kč (19 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Jedná se o cenu vyvolávací

Prodej podílu id. 1/8 na pozemku s funkčním využitím plochy zemědělské, trvalé travní porosty, Janov

Prodej spoluvlastnického podílu id. 1/8 nemovitých věcí: pozemek parcelní číslo 108 o výměře 1359 m2, trvalý travní porost, zaspsán na LV č. 1036 pro k. ú. Janovice nad Úhlavou, obec Janovice nad Úhlavou u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, katastrální pracoviště Klatovy
Pozemek v obci Janovice nad Úhlavou, v blízkosti centra bez přístupové a příjezdové cesty (mezi zahradami, za rodinným domem Podseky čp. 17). Pozemek je rovinný, převážně zatravněný, s trvalými porosty v běžných druzích (ovocné a okrasné stromy a keře). V Územním plánu je pozemek zařazen do ploch s funkčním využitím plochy zemědělské, trvalé travní porosty.
Janovice nad Úhlavou patří územně do okresu Klatovy a náleží pod Plzeňský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je okresní město Klatovy. Obec je vzdálená přibližně 15 km od německých hranic. V obci mohou děti docházet na základní školu vyššího stupně a rodiče menší dětí mají k dispozici také školku. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště, sportovní hřiště a další sportoviště. Dále bychom v obci našli knihovnu, kino, kostel a hřbitov. V obci Janovice nad Úhlavou má ordinaci praktický lékař a zubař. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž poštovní úřad. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod. Městem prochází železnice a je zde i železniční stanice.

Číslo zakázky
IDNES-50599
Cena
25 660 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1359 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku