Prodej stavebního pozemku 1 835 m²

Pastevní, Jeřmanice, okres Liberec

1 890 000 Kč (1 029 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vyvolávací cena dražby

Prodej stavebního pozemku 1835 m2, Jeřmanice

Stavební pozemek p. č. 1911 o celkové výměře 1835 m2 v obci Jeřmanice.

Prodej z insolvenčního řízení dlužníka.

Stavební pozemek parc. č. 1911 o celkové výměře 1.835 m2 je v územním plánu navržen jako plocha bydlení. Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 1705, který je ve vlastnické právu obce Jeřmanice s výbornou dopravní infrastrukturou.

Podle platného územního plánu obce Jeřmanice se pozemek parc. č. 1911 v k. ú. Jeřmanice nachází v zastavitelné ploše B.8, která má funkční využití plochy pro bydlení. Pro plochu B.8 územní plán stanovil podmínku, že výstavba je možná pouze za předpokladu zpracování územní studie s označením US1. Územní studie byla již zpracována a schválena v roce 2013. K dispozici je na odkazu http://www.liberec.cz/cz/prakticke-informace/uzemni-planovani/uzemni-plany-obci/obec-jermanice/uzemni-studie/. Podrobnější regulativy pro zástavbu jsou definovány v kapitole C _ Regulativy na str. 11 textové části územní studie. Podmínkou stavby je i zasíťování území a rozšíření stávající komunikace. Rozšíření komunikace musí být řešeno ve vazbě na budoucí výstavbu a bude jej řešit první stavebník v tomto území. Bez rozšíření komunikace nebude možná žádná výstavba, jelikož územní studie podmiňuje výstavbu RD přivedením kapacitní dopravní a technické infrastruktury. Stavebník by měl s obcí uzavřít plánovací smlouvu, ve které bude řešit náležitosti rozšíření komunikace.
V obci je pro plochu B.8 stanovena minimální výměra pro stavbu RD 1800 m2. Tuto výměru zohledňuje parcelace navržená ve schválené územní studii.
Odkanalizování je řešeno na str. 8 textové části územní studie. Kanalizace se v tomto území nenachází, ale územní studie ji navrhuje. Do doby vybudování kanalizace je možné odkanalizování pomocí bezodtokých jímek. Ovšem je nutné počítat s tím, že každý stavebník má výstavbu RD podmíněnou přivedením veškeré dopravní a technické infrastruktury o navržených kapacitách k pozemku pro stavbu RD a podél jeho hranice, která přiléhá k navrhované dopravní a technické infrastruktuře. To znamená, že bude muset i tak přivést suchovod kanalizace.
Na pozemku parc. č. 1882 by měla být vybudována požární nádrž pro danou lokalitu, která by též měla být řešena před zahájením výstavby pro danou lokalitu.

Číslo zakázky
IDNES-1157
Cena
1 890 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Zastavitelná plocha
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1835 m2
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku