Prodej stavebního pozemku, 3940 m²

Jeřmanice, okres Liberec

Cena na vyžádání

Stavební parcela v Záskalí u Liberce 3.940 m2

K prodeji je stavební parcela v lokalitě Záskalí. Jedná se o mírně svažitý východně orientovaný terén, místo pro výstavbu rodinného domu na rovinaté části v místě původní zástavby, která již nestojí. Přístup 120 m po zpevněné komunikaci z ulice A. Cihláře.
V místě je veden vodovodní řad, dle předběžného vyjádření napojení nic nebrání. Přípojka elektřiny od poslední novostavby cca 80 metrů, čekáme na potvrzení o možnosti připojení. Kanalizaci možno řešit po dohodě na odboru životního prostředí pomocí ČOV. Přes horní část parcely je taženo vedení VVN. Nezasahuje ale ani ochranným pásmem do zastavitelné části pozemku.
Parcely č. 723 a č. 724 zastavitelné podle platného územního plánu (cca 1.150 m2). Přesné vytyčení parcely bude provedeno po dohodě a po podpisu rezervační smlouvy. V případě zájmu je možno parcelu ještě zvětšit o část parcely č. 725.
Z místa je krásný výhled přes údolí na Rádlo a Císařský kámen. Přímo kolem pozemku vede modře značená turistická tras Rádlo-Javorník. Ulicí A. Cihláře (120 m) vede cyklostezka č. 3044. Ski a sportovní areál Javorník 2 minuty autem. Hranice přírodního parku Ještěd 120 m od pozemku. Do Jeřmanic ke kostelu je to 750 m, nájezd na R35 v Jeřmanicích po zpevněné komunikaci a pak pastevní ulicí je to 1,7 km. Dojezdové vzdálenosti: Hodkovice 6 minut, Dlouhý Most 3 minuty, Liberec 10 minut.

Číslo zakázky
IDNES-N1180
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
3940 m2
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku