Prodej komerčního pozemku, 7859 m²

Jesenice, okres Praha-západ

1 150 Kč/m² Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vč. provize pro RK včetně provize RK

Pozemek 7859m2, Jesenice, OV - území veřejného

Prodej pozemku o velikosti 7.859 m2 (1.150,-Kč/m2) vedený ve zjednodušené evidenci (pozemek par. číslo PK 137) pozemkového úřadu. Pozemek se nachází na okraji města Jesenice u Prahy.
K pozemku vede dle náhledu do katastru pozemek p. č. 784 ve vlastnictví města Jesenice a vedený jako ostatní komunikace.
Prodávaný pozemek a navazující pozemky jsou v pronájmu za účelem hospodaření.
IS. nejsou aktuálně přivedeny k pozemku.
Podle Územně plánovací informace se pozemek nachází v rozvojové ploše OV - území veřejného (občanského) vybavení, jehož základní funkční využití má sloužit k soustředění občanského vybavení "neobchodního" charakteru, tj. zdravotnictví, školství, kultura, sociální péče, veřejná správa.
Vhodné a převládající funkce: mateřská škola (případně jesle), školy (základní, střední, jazykové a odborná učiliště), společenské sály, kina, galerie, zdravotnická a rehabilitační zařízení, lékárny, zařízení sociální péče, veřejná správa vč. policie, církevní zařízení, pošta, parky, příslušné komunikace, parkovací plochy a objekty.
Přípustné funkce: vědecké a výzkumné ústavy, stravovací zařízení, sanatoria, domovy seniorů, administrativní objekty nebo prostory pro tyto činnosti, sportovní zařízení a hřiště, bazény, vodní plochy, shromažďovací plochy, bydlení v rámci jiných objektů (služební byty), garáže (nadzemní/podzemní), nezbytné technické vybavení, nerušící drobná výroba a služby, čerpací stanice pohonných hmot.
Regulativní urbanistické koncepce: koeficient zastavění max. 50% plochy pozemku, min. 30% plochy pozemku bude použito pro zeleň. Výškové omezení: 9,5 metru, v centrálních částech stavby max. 12 m.
Dle vyjádření stavebního úřadu se na pozemku nachází vodovodní přivaděč k vodárenskému zařízení společnosti Pražské vodovody a kanalizace. V návaznosti na ochranu zemědělského pozemkového fondu se pozemek nachází v ploše 1A třída 03-05. Tj. pro případnou budoucí stavbu je potřeba vyjádření společnosti Pražské vodovody a kanalizace, dále příslušného orgánu ochrany zemědělského půdního fondu MěÚ Černošice.

Číslo zakázky
IDNES-N04784
Cena
1 150 Kč/m² Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
7859 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku