Skvělé místo pro bydlení i komerční využití

Družstevní, Jevany

18 970 000 Kč 19 500 000 Kč

Poznámka k ceně: Včetně kompletních služeb RK + provize zahrnuta

Skvělé místo pro bydlení i komerční využití. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji lesní pozemek (12 538 m2) s povolením výstavby v Jevanech nedaleko Prahy. Pozemek leží v mírně svažitém terénu, který skýtá pohled na celé Jevany.  Spodní okraj pozemku tvoří hranice se zahradami rodinných domů, další strany jsou pak tvořeny lesem a příjezdovou cestou.
Současně s pozemkem nabízíme i dva projektové návrhy od předních architektonických kanceláří. Oba návrhy počítají se soukromou částí pro nové majitele, která je doplněna relaxačníčástí. Počítá se ale i s částí pro hosty, která má samostatný příjezd.
Pozemek je možné rozdělit na tři samostatnéčásti a na každé z nich postavit samostatný dům, ať již podle hotového návrhu, nebo podle vlastních představ. Stejně tak je možné ponechat si jej vcelku a vybudovat skvělé rodinné sídlo či sídlo firmy. A třetí variantou je komerční využití, například pro stavbu penzionu s restaurací a relaxačním zázemím.
Pozemek má vlastní příjezdovou cestu, kanalizaci, vodu a elektřinu na třech místech na své hranici.
Bydlení uprostřed lesů, přesto je hlavní město vzdálené pouhých 30 minut autem i MHD. V Jevanech nechybí komplexní občanská vybavenost, najdete zde kino, poštu, místníúřad, pizzerii, koupání, obchody, dětské i fotbalové hřiště, školu i školku.
V blízkosti jsou domy slavných osobnostíčeského showbussinesu.  
Jde o unikátní nabídku za skvělou cenu, velmi vřele doporučujeme prohlídku na místě. Případné financování rádi zajistíme za nejlepších tržních podmínek.

Číslo zakázky
IDNES-TK129566
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
12538 m2
Elektřina
230-400V
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama