Prodej stavebního pozemku 998 m²

Ve Smrčinách, Jevany, okres Praha-východ

6 500 000 Kč (6 513 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu

REZERVACE Prodej stavebního pozemku 998 m2, Ve Smrčinách 112, Jevany

REZERVACE.
Nabízíme k prodeji zajímavý stavební pozemek o celkové výměře 998 m2 v obci Jevany. Jevany jsou vzdálené cca 15 km od východního okraje Prahy.
Pozemek je umístěn v boční ulici Ve Smrčinách 112 s řídkou zástavbou domů a rodinných vil s lesním porostem. Na pozemku se nachází chata, kterou lze lehce demontovat. Příjezd po asfaltové komunikaci. Na pozemku je přivedena elektřina a voda.
Pozemek je vhodný na výstavbu domu k trvalému bydlení, popřípadě rekreaci. Původně lesní pozemek byl převeden na stavební a maximální zastavitelnost činí 10 %.
Obec disponuje základní občanskou vybaveností, je zde mateřská škola, pošta, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, pizzerie, letní kino, dětské nebo fotbalové hřiště. Základní škola ve Vyžlovce je od budoucího domu vzdálena 5 minut jízdy autem. Spojení s Prahou zajišťuje příměstský autobus, cesta ke stanici metra Háje trvá necelých 45 minut. Místo vyniká téměř neporušenou přírodou a čistým vzduchem, ke krásným procházkám láká rezervace Voděradské bučiny, která na podzim hraje všemi barvami. Největší atrakcí je Jevanský rybník, který je nejen zdrojem vody, ale zároveň i oblíbeným místem ke koupání nebo bruslení.
Celková plocha 998 m2.

Číslo zakázky
IDNES-RAD0189
Cena
6 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
998 m2
Elektřina
230V
Plyn
nádrž
Voda
veřejný
Kanalizace
vlastní čistička
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

5 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku