Prodej stavebního pozemku, 2333 m²

Jílové u Prahy, okres Praha-západ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena k jednání, cena k jednání, lze prodat i pouze ideální polovinu pozemku k výstavbě jenom 1 domu,

HERRYS - Prodej stavebního pozemku 2333,-m2 (pozemek lze rozdělit až na tři stavební parcely)

Prodej stavebního pozemku v katastru obce Jílové u Prahy s nově sníženou cenou za 1490,-Kč/m2
Nabízíme Vám krásný, členitý stavební pozemek v katastru obce Jílové u Prahy v části obce Studené. Stavební pozemek o rozloze 2333 m2 je vhodný pro výstavbu rodinných a nebo rekreačních domů. Je zde možná jejich rychlá výstavba bez složitého stavebního řízení. Pozemek se nachází na samém okraji zastavěné části obce v klidné přírodě bez hrozby expanze další zástavby v bezprostředním okolí pozemku. V ceně pozemku jsou zahrnuty náklady na vybudování příjezdové cesty a zřízení sjezdu ze státní komunikace. Připojovací body vody a elektřiny jsou na hraně pozemku.
Jihozápadní orientace pozemku a jeho členitost přímo vybízí k výstavbě domu s využitím výhledu do přírody. Vizualizace možného řešení zástavby je přiložena.
Při ceně 1.490,-Kč/m2 získáváte exkluzivní možnost bydlet v přírodě a přitom být v bezprostřední blízkosti Prahy.
Samotné Jílové u Prahy je od První Republiky vyhledávaným rekreačním místem pro obyvatele Prahy. Jeho počátky sahají do 13. století, ze kterého pocházejí i nejstarší dochované budovy ve městě samotném a je proto zcela po právu Ministerstvem kultury ČR uznáno městskou památkovou zónou. Nabízený pozemek se nachází jižně od obce Jílové směrem k řece Sázavě. Do obce Kamenný Přívoz, vyhlášené vodácké destinace je to sice pouhých 4,5 km, ale přesto je majiteli pozemku díky své dislokaci zajištěno plné soukromí mimo turistické trasy. Vyrazíte li však do Kamenného Přívozu, nemůžete minout řadu turistických cílů, mezi něž bezesporu patří Žampašský most na trati legendárního Posázavského Pacifiku nebo zprovozněná zlatokopecká štola. Stále zde téměř za jakéhokoli počasí potkáváte podél potoka nadšence rýžující zlato v místech jejich původních nálezů. A kdo zažil atmosféru, jakou vytvářejí vodáci nejen na Sázavě, už ničemu jinému neodolá. V této turisticky atraktivní oblasti máte stále co objevovat.
Nejbližší autobusová zastávka je necelých 200 m vzdálená od pozemku. Do centra Jílového je to 6 minut autobusem. Do kamenného Přívozu pak 4,5 km. Autem se dostanete na Pražský dálniční okruh za 7 minut. Centrum Prahy je dostupné do půl hodiny.

Číslo zakázky
IDNES-00036
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
2333 m2
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku