Prodej stavebního pozemku Obec Jiříkovice

Za Humny, Jiříkovice

1 531 530 Kč Prodáno

+ provize zahrnuta

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji pozemek v ulici Za Humny v obci Jiříkovice. Jedná se o pozemek o celkové výměře 680 m2 určený ke stavbě rodinného domu. Pozemek je výborně dopravně dostupný. Napojení na dálnici D1 na exitu Rohlenka je cca 2 min. jízdy autem, napojení na IDS. Obec Jiříkovice má dobrou občanskou vybavenost (mateřská i základní škola).
Pozemek se skládá se ze dvou parcel (parcela 333/3 o výměře 253 m2 a parcela 333/2 o výměře 427 m2). V katastru nemovitostí jsou parcely prozatím vedeny jako zbořeniště, druh pozemku: zastavěná plocha a nádvoří. Na obou pozemcích nejsou evidována žádná omezení ani jiné zápisy.
V dané lokalitě není dána zástavbová studie, tzn. že pro stavbu RD nejsou dána v této ulici omezení. Obec upřednostňuje stavby domů, které se nachází v obci, tzn. sedlová střecha, přízemní jednopatrový dům nebo obyvatelné podkroví. Obec vyžaduje, aby domy byly ve stejné vzdálenosti od hranice pozemku, aby měla ulice jednotný ráz. Na straně, kde se pozemky nachází, jsou již dva rodinné domy postavené, tzn. je povinnost napojit se na jejich uliční čáru – což je cca 5m od hranice pozemku.
Veškeré inženýrské sítě jsou v ul. Za Humny vedeny, jsou za hranicí pozemku. Kanalizace dešťová i splašková je vedena v silnici (při jejím budování již byly k oběma pozemkům zbudovány v silnici odbočky pro připojení, ovšem je nutné provést revizi jejich stavu). Ostatní sítě jsou taženy po druhé straně ulice. Dále máme k dispozici zákres z Vodárenské a. s. Brno (obec vyžaduje napojení protlakem pod komunikací, aby nedošlo k překopu povrchu vozovky). K dispozici je též zákres plynovodu z RWE a EON.
Obecní úřad upozorňuje budoucí majitele (stavebníky) na povinnost poplatku při napojení na vodovodní a kanalizační síť. Platí se z plochy pozemku (680 m2) a to 10 Kč/m2, tedy celkem
6 800 Kč.
Pozemek bude kompletně vyčištěný, v zadní části pozemku byly ponechány ovocné stromy a část zeleně, kterou si mohou budoucí majitelé ponechat jako vzrostlou část zahrady (výhody: stín, hluková izolace, soukromí od sousedních domů, možná ovocná úroda) .

Číslo zakázky
IDNES-029N036533
Vlastnictví
jiný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
680 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama