Prodej stavební parcely, 1410 m²

Luční, Jirny, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb

Prodej pozemku, 1 410 m2, Jirny, ulice Vrbová

Exklusivně Vám nabízím výjimečně rozlehlý rovinatý pozemek v obci Jirny (Praha - východ), který bude do budoucna určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek má velikost 1 410 m2. Jeho dispozice zajišťuje optimální světelné i klimatické podmínky pro bydlení i zahradnickou úpravu pozemku kolem budoucího domu.
Jeden z posledních krásných pozemků se nalézá na konci slepé ulice novostaveb rodinných domků. Pozemek je ohraničen vzrostlými stromy a na severovýchodní straně tvoří hranici pozemku strouha (vodoteč). Minimální vzdálenost stavby od strouhy je 6 m.
Přímo na pozemku se nachází inženýrské sítě - voda, kanalizace, elektřina. Plyn v ulici není zaveden. Nalezneme ho ve vzdálenosti do 100 m v protější ulici za strouhou.
Aktuálně je pozemek stavební pouze z části, nicméně aktuálně probíhá změna územního plánu obce Jirny. Po dokončení změn územního plánu má být tento pozemek stavební celý vyjma 6m pásma od potoka.
Zastavěnost pozemku bude moci být dle územního plánu 30 %. Na pozemku bude moci stát rodinný dům o dvou nadzemních podlažích a šikmou střechou. Na návsi (nedaleko pozemku) se nalézá krásný Jirenský rybník.
Ideální volba pro ty klienty, kteří hledají klid a chtějí mít možnost rychle se dopravit do hlavního města Prahy a nepotřebují hned stavět.
V obci Jirny se nalézá veškerá občanská vybavenost - mateřská školka, škola, zdravotnické zařízení, pošta, obchody s potravinami, restaurace. Výborná dostupnost do Prahy jak automobilem (po dálnici D11 do 5 min. ) či MHD.
Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-059-N04151
Plocha pozemku
1410 m2
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Elektřina
230V, zavedena
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku