Prodej areálu bývalé pily, 26.000 m2, Josefův Důl

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

9 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji areál bývalé pily v Josefově Dole, který je situován přímo u vlakového nádraží. Areál je rozložen na celkové ploše cca 26.000 m2. Součástí areálu je administrativní budova, budova pily, garáže, skladové prostory, kotelna s rozvodnou, vlastní el. trafostanice a další drobné stavby. Pila v těchto prostorech není provozována od roku 2010. Areál a veškeré budovy jsou napojeny na elektřinu z vlastní el. trafostanice, zásobování vodou řešeno z obecního řadu, kanalizace vyřešena septikem, plynofikace v areálu není k dispozici. Plochu areálu z převážné většiny tvoří asfaltové a betonové plochy. Budovy samotné jsou ve stavu určeném k rekonstrukci a případnému dalšímu využití.
Dle stanoviska obce je nyní možné celý areál přeměnit na rekreační území a vybudovat zde rekreační areál. Pro tento účel byla zpracována studie, která počítá s výstavbou penzionu, hotelu, ubytovacích zařízení, hlavní budovy vč. restaurace, recepce atd., pomocných budov (občerstvení, půjčovna vybavení atp. ), venkovních hřišť, biotopu a dalšího volnočasového využití areálu.
Areál je díky své lokalitě uprostřed Jizerských hor a zároveň nedalek Krkonoš vhodný jako rekreační středisko jak v letních a zimních měsících.
Kompletní informace o nabídce včetně posudku, jednotlivých studií a možných prohlídek Vám zajistí náš makléř. Neváhejte se na něj obrátit. Doplňující informace k ceně: + daň z nabytí nemovitosti

Číslo zakázky
IDNES-59/16_ZM
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
26000 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama