Prodej komerčního pozemku, 810 m²

Karlovy Vary

15 000 000 Kč (18 519 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Stavební pozemek 810 m2 s ÚR na výstavbu polyfunkčního bytového domu v Karlových Varech, ul. Nad Vyh

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 810 m2 s pravomocným územním rozhodnutím na stavbu polyfunkčního domu s převažující bytovou funkcí v Karlových Varech. Pozemek se nachází v západní části města, při silnici Nad Vyhlídkou, ve svahu nad údolím řekyn Teplé. Toto místo nabízhí výhled na historickou lázeňsku zónu města Karlovy Vary - kostel sv. Máří Magdalény, hotel Pupp, lázeňské domy a okolní lesy s vyhlídkami. Klidná lokalita, výborná pěší dostupnost do centra města i do nedaleké zeleně (viz mapka). Nádherné výhledy do lesních scenérií a lázeňskou kolonádu, jsou hlavní výhody bydlení v budoucí rezidenci Prestige.
Budova je řešena jako rezidenční dům s 26 moderně dispozičně řešenými byty o rozloze od 48 m2 do 115 m2 v 6 nadzemních podlažích. V 6. a 7. NP je situován luxusní mezonetový byt s bazénem. V prvním nadzemním podlaží pak bude prostor pro lékaře, sestru a tři kanceláře s patřičným sociálním zázemím. Podzemní podlaží slouží jako zázemí domu s parkovacím stáním pro každou bytovou jednotku.
Rezidence Prestige se bude nacházet 10 minut chůze od kolonády a nabízet snadné spojení s hlavní komunikací spojující Karlovy Vary s Prahou.
Již došlo k zahájení stavby, výkopové práce. Cena k jednání.

Číslo zakázky
IDNES-2330637
Cena
15 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
s.r.o.
Plocha pozemku
810 m2
Plyn
zaveden
Voda
veřejný

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku