Prodej stavebního pozemku 894 m²

Kněževes, okres Praha-západ

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej pozemku pro bydlení Kněževes, okr. Praha-západ

Nedaleko Letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni v obci Kněževes prodáváme pozemek pro bydlení, který je nyní hospodářsky využívaný pro chov drobného zvířectva. Geometrickým plánem je vymezen obdélníkový pozemek o výměře 894 m2. Nutno bude napojit inženýrské sítě od komunikace v ulici U Zbrojnice a také vybudovat sjezd z této ulice přímo k pozemku. Samotný pozemek je rovinatý a je vhodný pro výstavbu rodinného domu. Navíc se v okolí pozemku nachází několik menších bytových domů a tak lze předpokládat i možnou výstavbu takového menšího bytového domu.
Jde o klidné bydlení mezi starými hospodářskými statky s kouzlem vesnice a přitom na dohled Prahy. V lokalitě se budou takto prodávat pozemky dva a je nutná součinnost obou nových vlastníků na vybudování příjezdu k pozemkům a společné napojení na vodovod a kanalizaci.
V územním plánu jde o lokalitu smíšenou obytnou venkovskou.
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 482 323,- Kč a měsíční splátkou 22 184,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-177084
Cena
Cena na vyžádání
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
894 m2
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

6 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku