Prodej pole 17 928 m²

Konice, okres Prostějov

645 408 Kč (36 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej zemědělské půdy Konice

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji lukrativní zemědělské pozemky ležící v KÚ Čunín, okres Prostějov v Olomouckém kraji.
K prodeji jsou pozemky o celkové výměře 17 928 m², které jsou prodávány jako celek bez spoluvlastníků. Konkrétně se jedná o pozemky parc. č. 1513, 1552, zapsané na LV 683.
Jak je zmíněno výše, pozemky leží v KÚ Čunín v okrese Prostějov. Vesnice Čunín je část města Konice od kterého je vzdálena asi 3,5 km na jihovýchod. Město Konice se nachází v severozápadním cípu Drahanské vrchoviny, je rozloženo na svazích malebného údolí říčky Romže a patří k nejmenším městům Olomouckého kraje.
Půda je prověřená a bezpečná investice. Růst její ceny se stabilně drží nad inflací a představuje tak ochranu investic i v dobách, kdy si nejsme jisti budoucím vývojem. Tržní cena půdy každým rokem roste a proto patří do každého správně diverzifikovaného portfolia. Jen za rok 2021 vzrostla průměrná tržní cena zemědělské půdy o 16,1% oproti cenám z roku 2020.
Pozemky jsou prodávány v zastoupení přímého majitele, neplatíte tak žádnou provizi navíc.
Věřím, že Vás tato nabídka zaujala a pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte mě na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailové adrese.

Číslo zakázky
IDNES-TBU0090
Cena
645 408 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
17928 m2

Kontaktujte prodejce

4 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku