Prodej stavebního pozemku 1 925 m²

Hilmarova, Kopidlno, okres Jičín

934 800 Kč (485 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb

Prodej stavebního pozemku v centru města Kopidlna

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej stavebního pozemku v centru města Kopidlna. Nabízený pozemek má výměru 1 543 m2 a dále se prodává 2/3 pozemku o výměře 382 m2.
Nemovitost se nachází za ulicemi Hilmarova a Husova s případným přístupem z Husovy ulice. Pozemek jednou delší částí přiléhá k rodinným domům, další strana k zahradám a loukám a končí s hranicí dětského hřiště u Městské knihovny.
Na mírně svažitém pozemku p. č. 13 o výměře 1 543 m2 se nachází několik ovocných a jehličnatých stromů. Pozemek p. č. 1543 o výměře 382 m2 s okrasnými dřevinami je částečně zastavěn přístavbou sousedního domu čp. 99, jehož vlastníkem jsou současně vlastníci podílu 1/3 prodávaného pozemku.
Aktuálním územním plánem se jedná o lokalitu určenou pro bydlení. Ohledně typu domu, dalších omezení a výjezdu je potřeba jednat s příslušnými orgány. Inženýrské sítě jsou vedeny přímo před východní části pozemku v ulici Husova (voda, kanalizace, elektrická energie, plynovod) a nejsou tedy vybudovány přípojky.
V blízkém okolí naleznete běžnou občanskou vybavenost včetně prodejny potravin, restaurace, mateřské i základní školy (100 m) a knihovny. Celé centrum města je z této lokality v pěší dostupnosti.
V samostatné inzerci (v sekci Domy) nabízíme tyto pozemky zároveň se sousedním rodinným domem 5+1 a pozemkem o výměře 446 m2.
Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována. Více informací a termíny prohlídek si prosím vyžádejte u makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-299-N00016
Cena
934 800 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1925 m2
Přístupová komunikace
beton
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku