Prodej stavebního pozemku 1 041 m²

Křtiny, okres Blansko

5 300 000 Kč 3 500 000 Kč (3 362 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK, cena k jednání

Exkluzivní pozemek pro stavbu rodinného domu nebo rekreační nemovitosti, Křtiny, 1041 m2

Aktualizace stavu - viz změna popisu v inzerátu.
Atraktivní stavební pozemek, obec Křtiny, okres Blansko, výměra 1041 m2, rozměry cca 18m x 58 m.
Hledáte stavební pozemek v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý stavební pozemek, který se nachází v obci Křtiny vzdálené 20 km od centra města Brna (cesta autem trvá cca 30 min).
Nabízený pozemek je velmi mírně svažitý, jeho výměra je 1041 m2 a má ideální obdélníkový tvar o velkorysé uliční šíři cca 18 metrů a délce cca 58 metrů. Tento výjimečný pozemek je určený pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu.
Dle územního plánu obce je pozemek vedený v ploše pro bydlení (BI), avšak pro výstavbu je nutné splnit podmínky Stavebního a Obecního úřadu tzn. vybudování zpevněné příjezdové komunikace, která bude mít patřičné parametry a zároveň přivedení inženýrských sítí, které jsou dostupné. Zde se nabízí kooperace s ostatními vlastníky sousedních pozemků a s tím spojené ponížení nákladů. Bližší informace a podklady přímo u makléře.
Aktualizace: Obec Křtiny aktuálně řeší revizi územního plánu, pozemek lze vyjmout z "ploch pro bydlení" a zařadit ho do "ploch pro rekreaci". V případě této změny lze na pozemku postavit rekreační nemovitost, které by bylo přiděleno č. evidenční. Stávající přístupová komunikace je pro tento účel vyhovující, elektřina je v dosahu, odkanalizování objektu by se řešilo vlastní ČOV a voda studnou případně vrtem.
Pozemek se nachází na okraji obce, nikoliv v satelitní zástavbě, v okolí je nepravidelná zástavba jen několika málo samostatně stojících domů.
Příjezd autem je možný až k pozemku a to po částečně zpevněné obecní komunikaci.
Obec Křtiny je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, ale zároveň i velmi dobrou dostupnost do Brna autobusem IDS (cesta do Brna trvá 30 minut).
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo pro rodinné bydlení. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
Zajímavá investiční možnost i pro ty, kteří nechtějí ihned stavět, ale zároveň hledají krásný pozemek..
ARTOSS realitní kancelář, s. r. o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Číslo zakázky
IDNES-315211004
Cena
3 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1041 m2
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

9 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku