Prodej stavebního pozemku, 1698 m²

Ledce, okres Plzeň-sever

3 149 000 Kč (1 854 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej, pozemek k výstavbě rodinného domu, 1698 m2, Ledce u Plzně

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí ke koupi rovinatý pozemek o výměře 1698 m2 v obci Ledce u Plzně. Pozemek s nádherným výhledem je dle nového územního plánu zastavitelnou plochou pro bydlení smíšené obytné. Je vhodný primárně pro výstavbu rodinného domu s jedním nadzemním podlažím a podkrovím nebo dvěma nadzemními podlažími.
Elektrické vedení se nachází asi 10 m od hranice pozemku. Když byl vytvářen nový územní plán, který vešel v platnost v roce 2019, již se počítalo s tím, že na nových plochách pro bydlení vzniknou nová odběrná místa. Bilancovaný potřebný příkon v návrhu ÚP bude možné plně zajistit ze stávající distribuční soustavy po jejím rozšíření do navrhovaných lokalit.
Obec je v celém rozsahu plynofikována. Napojena je STL přivaděčem ze severního směru z regulační stanice umístěné v obci Žilov. Kapacitně je podle provozovatele dostačující pro celé zásobované území všech tří obcí, které zásobuje (Žilov, Ledce, Tatina) vč. výhledových záměrů. Veškeré nové odběry v navrhovaných plochách jsou v dosahu stávajících STL plynovodů. Připojení těchto ploch na stávající distribuční STL síť bude provedeno jejím rozšířením. Od nabízeného pozemku je plynová přípojka vzdálená cca 500 m.
Zdroj vody je nutné řešit vrtem.
Co se týče kanalizace, v obci bude realizována kompletní síť oddílné splaškové kanalizace dle projektové dokumentace Kanalizace a ČOV Ledce, zpracované firmou VODOPLAN s. r. o. Pro plochy určené k nové zástavbě byly navrženy nové stoky oddílné kanalizace. Veškeré splaškové vody z obce budou odváděny na navrhovanou obecní ČOV.
Obec Ledce se nachází ve velmi příjemné dojezdové vzdálenosti od Plzně. Na Lochotíně jste autem za 10 minut, v centru za 19 minut. Samotná obec Ledce Vám však nabízí bohatou občanskou vybavenost - najdete zde mateřskou školu, základní školu, knihovnu, víceúčelové sportoviště, poštu a samozřejmě obecní úřad.
Náš tip.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 629 800,- Kč a měsíční splátkou 10 072,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-176482
Cena
3 149 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1698 m2
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Elektřina
230V, zavedena
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku