Prodej komerčního pozemku, 1745 m²

Libá, okres Cheb

872 500 Kč (500 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, finanční úschovy, vkladu do KN a vypracování přiznání daně z nabytí bez provize RK

Komerční pozemek 1 745 m², Libá, okres Cheb

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme prodej dobře situovaného komerčního pozemku určeného k zastavění s výměrou 1 745 m², v obci Libá, okres Cheb. Pozemek se nachází v klidné části obce, kousek od rybníka Kladivo. Zastávka autobusu je odtud vzdálena cca 450 metrů, pošta 550 metrů, městský úřad 570 metrů a k základní a mateřské škole to je 1,2 km. Do Františkových lázní je to cca 11,5 km, do Chebu 15,5 km a do Aše cca 16 km.

Obec Libá je malebná příhraniční obec s méně než 750 obyvateli, obklopená přírodou. V její blízkosti se nachází zámek, několik rybníků, mnoho cyklostezek, a další turisticky zajímavá místa.

Pozemek je mírně svažitý a má tvar nepravidelného lichoběžníku se šířkou přední části cca 24,4 metrů, šířkou zadní části cca 25,4 metrů, délkou pravé strany cca 69,4 metrů a délkou levé strany přibližně 70,7 metrů. Pozemek je přední částí orientovaný na jihojihozápad.

Podle platného územního plánu obce Libá (změny č. 12) se jedná o území průmyslové výroby - Vp. Toto území je určeno pro zařízení, sklady a služby průmyslové výroby, které mají rušivé účinky na okolí a které není možné umisťovat v jiných územích. V tomto území je přípustné umisťovat všechny druhy zařízení, skladů a služeb průmyslové, zemědělské, lesnické a rybářské výroby, všechny druhy zařízení drobné výroby a služeb, sklady a stavební dvory, zahradnictví a čerpací stanice pohonných hmot. Výjimečně je zde přípustné umístit byty pohotovostní, služební a majitelů, jako součást uvedených zařízení.

Koeficient zastavitelnosti pozemku 80 %, maximální podlažnost staveb 2 p.

Možnosti připojení elektřiny, vody a kanalizace jsou těsně u hranice pozemku.

GPS souřadnice: 50.1251222N, 12.2299050E

Celková výměra pozemku je dle KN 1 745 m².

V Listu vlastnictví je pozemek vedený jako trvalý travní porost.

Velkou výhodou pozemku jsou jeho široké možnosti využití ke komerčním účelům s případným bydlením pro majitele či správce, poloha v klidné části obce a blízkost hranic s Německem.

Uvedená cena je včetně právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí se znaleckým posudkem. K ceně bude účtována PROVIZE ve výši 5 % + DPH.

! VOLNÉ IHNED !

Číslo zakázky
IDNES-190802-201
Cena
872 500 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1745 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku