Prodej komerčního pozemku 26 474 m²

Liberec

8 750 000 Kč (330 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK, právního a realitního servisu

Prodej komerčního pozemku 26 474 m2

Exkluzivně Vám nabízíme rozsáhlý komerční pozemek na úpatí Jizerských hor v žádané lokalitě na okraji Liberce v katastrálním území Starý Harcov. Jedná se o soubor sedmi pozemků parc. č. 1242/1, 1242/2, 1241/2, 1380/7, 1383, 1384 a 1385 tvořících jeden celek, jejich celková výměra je 26.474 m2
Podívejte se na samostatnou stránku pozemku: brozekreality. cz/pozemek-harcov/
Pozemek se nachází přímo u ulice Jizerská a je z této ulice velmi dobře dostupný. V současnosti je na něm pouze travnatý porost a náletové dřeviny. Způsob využití je neplodná půda, druh ostatní plocha. V roce 2012 bylo k pozemku vydáno územní rozhodnutí.
Dle platného územního plánu se pozemky nachází z větší části v plochách sportu a rekreace – areál sportovišť (RS), jedná se o plochy stabilizované, které jsou zastavitelné. Druhá část pozemku se nachází v plochách přírody a krajiny – krajinná zeleň, jedná se o plochy stabilizované, které jsou nezastavitelné.
Hlavní využití dle územního plánu: areál sportovišť (RS) např. stadióny, komplexy sportovišť městského a nadměstského významu, hřiště se zvláštním vybavením, tělocvičny, sokolovny, kryté haly, víceúčelová nekrytá hřiště, letní tábory, integrované jídelny, bufety a restaurace, hotely, penziony, hostely a ubytovny s kapacitou do 50 lůžek, integrovaná zařízení pro vzdělávání a mimoškolní činnost (např. přednáškové sály, klubovny ap. ), integrovaná sportovní zařízení (např. fit centra, sauny), integrované služební byty.
Inženýrské sítě: elektřina a kopaná studna na pozemku.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Těšíme se na osobní setkání s Vámi.
Tým RE/MAX

Číslo zakázky
IDNES-265-NP00344
Cena
8 750 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
26474 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

RE/MAX Eso

Masarykova 518/4, Liberec - Liberec I-Staré Město

5 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku