Prodej stavebního pozemku, 600 m²

Libušín, okres Kladno

2 202 000 Kč (3 670 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: zaváděcí ve výstavbě včetně provize RK

Libušín u Jezírka

KAM ULOŽIT VAŠE PENÍZE? Nabídka pozemků k.ú.Libušín je dobrá volba. Jako majitel Rodinné fy "Libušín U Jezírka sro" nabízíme, v klidné části obce"Libušín U jezírka“, NĚKOLIK posledních stavebních parcel, zapsaných v KN. V lokalitě v současné době provádíme zasíťování pozemků (voda, elektřina, kanalizace, plyn, veřejné osvětlení, asfaltová přístupová komunikace). Kolaudaci plánujeme na 07/2020. Vzhledem k postupujícím investicím upravujeme cenu na 3670,-kč/m2 a opět jsme o něco blíže k finální, plné ceně po kolaudaci.

V současné době (31.5.2020) je postaveno : ke každé parcele je přivedená voda, kanalizace, elektřina, plyn. Máme položené kabely pro veřejné osvětlení a začínáme budovat chodníky a obrubníky v celé lokalitě. Máme hotové základy pro vozovku, kde bohužel Strabag a.s. dorazí na asfalty až koncem června, takže jsme museli posunout termín kolaudace až na červenec.

Kdyby dnes na parcele stál váš dům, tak si už dnes napustíte vanu a spláchnete WC. Propojení již dnes položených kabelů čez, abyste si mohli rozsvítit, mělo být hotové, ale bude za cca týden či dva, znáte čez :-). Plyn si však pustíte až po kolaudaci celé lokality, jejíž výstavba se v samotném závěru.

Předpokládáme dokončení- polovina července 2020.

Pozemek 2078/65 nabízíme se slevou 150tis Kč. Bonusovou špičku skvěle využijete např.na kompost, uskladnění krbového dřeva, nebo toho, na co byste dokonalý tvar pozemku nechtěli obětovat.
Pozemek 2078/67 a 2078/74 nabízíme s VÝRAZNOU a zajímavou SLEVOU.

Kontakt na majitele: tel.777232431 K. Veselý ;777854818 J-A Kučerová; {více radosti nám udělá tel.hovor, i když vyplnění místního formuláře je také ok }.

Cena pozemku: Odměnou za důvěru našich klientů za období výstavby je garance zaváděcí ceny platné v době našeho vyjednávání. Po kolaudaci budeme žádat již plných 100% kupní ceny.

Popis lokality: z místa vašeho budoucího pozemku města Libušín, které má historii datovanou do 9 stol.n.l., se chůzí po vedlejších ulicích dostanete do: ZŠ za 8 min; COOP potraviny 11 min, BUS 2-10min dle zastávky; k Lesu či přírodnímu koupacímu jezírku (polní cestou, viz první foto) 5 min. Libušín má dobré dopravní napojení na dálnici Kladno-Praha, MHD směr Kladno/Praha/okolí. Ve městě dále najdete několik školek, lékařskou ordinaci,lékárnu a další objekty občanské vybavenosti (autoservis, pneuservis atd). Lokalitu ocení zájemce o kontakt v přírodou aniž by musel opouštět město.

Číslo zakázky
IDNES-N/A
Cena
2 202 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Zastavitelná plocha
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
600 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V, zavedena
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku