Prodej komerčního pozemku, 8011 m²

Lichoceves, okres Praha-západ

23 000 000 Kč (2 871 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Právní a hypoteční servis.

Komerční pozemek 8.011 m2, hranice Prahy 6, Lichoceves.

Exkluzivní nabídka komerčního rovinného pozemku 8.011 m2 na hranici Prahy 6, s využitím jak pro lehkou výrobu, sklady, kanceláře, sídlo firmy, tak pro bydlení, bytový dům.
Zastavěná plocha a nádvoří 2.187 m2. Manipulační plocha 5.824 m2.
Zastavěná plocha hlavní budovy 564 m2 + přístavky. Budova má plně využitá obě patra (celkem 1.025 m2 užitné plochy) a certifikované nosné stropy se zátěží i pro výrobní stroje. Obě patra mají vysoké stropy a celý prostor je výborně osvětlen jak okny, tak světly. Okna i dveře masivní dřevo. V budově je ústřední topení. Současná dispozice je 7 samostatných pokojů a 4 sociální zázemí a zbývající část jsou velké otevřené prostory, které je možné rozdělit na několik dalších samostatných místností. V současné době je v budově velká truhlářská dílna s veškerým potřebným strojovým zázemím. Přístup do obou pater je jak po vnitřním, tak po venkovním schodišti. Mezi patry je prostor i pro výtah, který lze jednoduše zprovoznit.
Součástí pozemku je i další dvou patrová budova určená k rekonstrukci - s povolením přestavby na bytový dům (zastavěná plocha budovy je 351 m2).
V areálu je i další stavební pozemek 468 m2.
Na vyžádání pošleme stavební plány a další informace. Využívané prostory lze tedy jednoduše násobně zvětšit podle potřeby. Skvělý velký rovinný a slunný pozemek. Budova má velkokapacitní zdroj pitné vody ze studny i pro více jak 100 osob (doloženo zkouškou vydatnosti studny - levný provoz). Připravuje se napojení pro budovaný obecní vodovod a kanalizaci. Na pozemku je velkokapacitní septik. Nízké provozní náklady.
Komerční areál leží prakticky na hranici Prahy 6. Výborné spojení na letiště i do centra Prahy. Autobusem se dostanete až na stanici metra (zastávka autobusu cca 100 m od usedlosti). Veškeré zázemí v okolí (obchod, škola, školka, kino, knihovna, restaurace apod. ). Skvělé místo pro podnikání i bydlení. Procházkou památkové přírodní scenérie starobylého hradu Okoře s lesy a rybníky. V okolí opravené statky a budovy. Doporučujeme osobní prohlídku usedlosti. Mimořádná investiční příležitost.

Číslo zakázky
IDNES-JMH148
Cena
23 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
8011 m2
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku