Prodej stavebního pozemku 1 263 m²

Louňová, okres Plzeň-Jih

1 790 000 Kč 1 690 000 Kč (1 338 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1263 m2 - Louňová

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Louňová (okres Plzeň - jih) o celkové výměře 1263 m2 (pozemek lze rozšířit dle dohody, cena zůstává/rozšíření v ceně).
Pozemek je zanesen do územního plánu obce a je určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě: Elektřina - elektrický sloupek bude přiveden na hranici pozemku. Vodu nutno řešit studnou nebo vrtem, přičemž obecní vrt je již v řešení a je již podepsaná smlouva o připojení k veřejnému vodovodu, odpady nutno řešit ČOV, septikem, jímkou. Možno zajistit výkopové a stavební práce rodinnou firmou přímo v místě. Pozemek je bez zástav a břemen. Pozemek má vlastní přístup po obecním pozemku. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace. Pozemek je velice dobře situován na světové strany, je slunný a prostorný. Stavební parcela se nachází v zastavěné oblasti plné zeleně mimo hlavní dopravní tepny. Pozemek se nachází na okraji a v klidné části obce.
V obci se nachází místní hostinec, obecní úřad, koupaliště, hřiště, autobusová zastávka. Obec Louňová se nachází asi 29 km jihovýchodně od centra Plzně a 6 km jihovýchodně od města Blovice. Veškerá vybavenost se nachází v Blovicích. Ve městě je kompletní občanská vybavenost (městský úřad, obchody, lékaři, restaurace, škola, školka atd. ). Bližší informace v RK. Bližší informace v RK. Doporučujeme prohlídku.
Majitelé jsou ochotni při rychlém jednání poskytnou slevu 100.000,- Kč.
Majitelé se nebrání ani výměně za pozemek pouze v Blovicích (cca 800 m2). VÝMĚNA MOŽNÁ.

Číslo zakázky
IDNES-00815
Cena
1 690 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
1263 m2

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku