Prodej stavebního pozemku 4 297 m²

Na Mezích, Louňovice, okres Praha-východ

18 500 000 Kč (4 305 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej krásných pozemků u lesa pro stavbu RD, rozloha 4297 m², obec Louňovice, Praha východ

V přímém zastoupení majitele zprostředkuji prodej celkem tří rozlehlých, krásných a slunných rovinatých pozemků přímo u lesa (pozemky jsou na jih, strana lesa pak sever) o celkové výměře 4297 m² v krásné lokalitě v obci Louňovice v oblasti Voděradských bučin.
Pozemky jsou přístupné z ulice Na Mezích, kde jdou i veškeré inženýrské sítě a dále z ulice Na Moklině, kde se sítě budou budovat. Pozemky jsou v územním plánu určeny pro zástavbu rodinných domů a jsou oploceny.
Minimální plocha pozemku je zde dle územního plánu 800 m², tedy pozemky je možné dále více rozparcelovat a získat tak možnost stavby více rodinných domů (při zachování regulativ daných ÚP).
Podél lesa pak může být vedena přístupová komunikace, rozsah a délka komunikace je dána zájmem investora, měla by být v šíři 2,5 m.
Výhodou pozemků je možnost jejich napojení jak na veřejný vodovod i na kanalizaci (z ulice Na Moklině), ale i možnost využití vlastní studny a odpadní jímky.
V obci je obchod s potravinami, MŠ, lékař a další. Je plánovaná stavba ZŠ.
Prodej pozemků je možný pouze jako celek.
Obec Louňovice se nachází na hlavní dopravní tepně Praha – Kutná Hora na silnici Kutnohorské (I/2). Je zde tedy vynikající dopravní spojení (i MHD) oběma směry. Praha je spojena příměstským autobusem na metro linky C Háje nebo Opatov. Cesta autobusem trvá 35 minut.
V obci je několik krásných rybníků a Jevanský a Louňovický potok
Návrh uspořádání krajiny předpokládá zachování a ochranu stávající krajiny a rodinných domů v blízkosti lesního komplexu.
Pro více informací a pro prohlídku pozemků mne kontaktujte.

Číslo zakázky
IDNES-020-13-034
Cena
18 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
4297 m2

Kontaktujte prodejce

3 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku