Prodej stavebního pozemku, 2941 m²

Lučany nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou

1 441 090 Kč (490 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Jižně orientovaná stavební parcela v Lučanech

Jedná se o mírně svažitou, jižně orientovanou parcelu o velikosti 2.941 m2 v Lučanech nad Nisou u Jablonce nad Nisou.
Část (zhruba 1/4 celkové plochy) směrem k hlavní komunikaci je územním plánem určena k zástavbě jako „Plochy obytné - bydlení v rodinných domech“. Podmínkou povolení výstavby je provedení územní studie a její schválení. Z pozemku je výhled na široké okolí, včetně Ještědu a Bramberku. Pozemek leží na hranici CHKO Jizerské hory.
Elektřina by mohla být řešena například zřízením trafostanice na blízkém vedení VN po dohodě s provozovatelem nebo alternativními zdroji. Vodu bude potřeba řešit vlastním zdrojem – studnou a odpad čističkou.
Přístup po polních komunikacích buď z hlavní ulice, procházející skrz Lučany (320 m), nebo okolo koupaliště v Lučanech (950 m).
V Lučanech základní občanská vybavenost – ZŠ, MŠ, pošta, úřad, knihovna, kostel Navštívení Panny Marie, autobus, vlak, restaurace, obchod s potravinami. Další možnosti jsou pak v blízkém Jablonci (3 minuty autem) – sportoviště, bazén, přehrada, …
Pro sportovce a turisty může být zajímavé, že kolem pozemku vede červeně značená turistická značka Bramberk – Černá Studnice

Číslo zakázky
IDNES-N1123
Cena
1 441 090 kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
2941 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku