Prodej stavebního pozemku 4 276 m²

Lužany - Dlouhá Louka, okres Plzeň-Jih

5 250 000 Kč (1 227 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize včetně provize RK

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4 276 m2 - Lužany - Dlouhá Louka

Hledáte bydlení nedaleko Plzně, s množstvím klidu, nebo investiční příležitost v podobě lukrativního pozemku, který velice pravděpodobně v blízké době zvýší svou hodnotu?
Pozemek s velkým potenciálem jehož celková výměra činí 4 276 m2 je situovaný v obci Dlouhá Louka u Lužan. Obec je vzdálena 25 min od Plzně, u hlavního silničního tahu Plzeň - Klatovy, kde se aktuálně buduje čtyřpruhová silnice jejímž předpokladem je zkrácení cesty z Plzně do Dlouhé Louky o polovinu.
Aktuálně pozemek zahrnuje rodinný dům o zastavěné ploše 134 m2, dále stodolu zast. Plocha 130 m2 a dva malé domky pro ukládání věcí zastavěné plochy 30 m2 a 25 m2.
Dle územního plánu a vyjádření městského úřadu je možné pozemek využít ke stavbě budovy pro bydlení, či případnému rozparcelování a výstavbě více domků, například dle výše uvedené vizualizace. Dostupnost inženýrských sítí se nachází v těsné blízkosti pozemku. V obci je možná dostupnost autobusové dopravy v docházkové vzdálenosti 5 minut od pozemku.
Chcete-li znát podmínky regulativ územního plánu, tedy jak velký dům/ domy je možné na pozemku postavit a jaká je zastavitelnost parcely, nebo jaké jsou případné možnosti výstavby rodinných domků neváhejte mne kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-144-13-142
Cena
5 250 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
4276 m2
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

4 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku