Prodej stavebního pozemku 1 244 m²

Strmá, Mělník

2 600 000 Kč (2 090 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej pozemku Mělník- Vehlovice 1244 m²

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek, nacházející se v okrajové části okresního města Mělník - Vehlovice. Pozemek má celkem 1244 m². Budoucím klientům nabízí zhodnocení této investice, neboť je zde možnost výstavby rodinného domu. Na hranici pozemku jsou všechny sítě - elektřina, voda a kanalizace..
Vehlovice jsou na vyvýšenině nad pravým břehem Labe, od roku 1960 jsou součástí města Mělníka. Jsou jedním ze dvou katastrálních území, ze kterých se skládá město Mělník. Součástí Vehlovic jsou i viniční usedlosti Velký Koráb (památkově chráněná, v havarijním stavu), Malý Koráb, Trojslava (zřícenina) a osada Kozí Rokle.

Na sever od Vehlovic leží osada Malý Liběchov, součást města Liběchova, na západ, na protějším (levém) břehu Labe, obec Dolní Beřkovice, na východ od vsi najdeme poměrně rozsáhlé neosídlené území, jež tvoří okolí dvora Rymáň (přírodní park Rymáň). V okolí vsi se v minulosti intenzivně pěstovala vinná réva. Nachází se zde chráněné území Vehlovické opuky.

Vehlovicemi prochází silnice ze Zdib do Rumburka, v úseku Mělník-Česká Lípa, e zda i železniční trať Mělník-Mlazice-Liběchov.

Číslo zakázky
IDNES-204930
Cena
2 600 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1244 m2
Elektřina
230V
Plyn
nezaveden
Voda
vlastní zdroj
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

9 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku