Prodej, Pozemky pro bydlení, 4862m2 - Mirošovice

Ke Mlejnu, Mirošovice

3 400 000 Kč

Nabízíme Vám ke koupi pozemek, na kterém lze v budoucnu postavit rodinné dvojdomky (celkem tři). Pozemek se nachází na svahu Kunického potoka. Domy lze stavět na území mimo záplavovou oblast. Obec chce novým územním plánem navázat na stávající území obce a doplnit jej do uceleného tvaru (nový územní plán by měl vejít v platnost na podzim 2018). Aktuálně je celá plocha pozemku o výměře 4.862m2 zarostlá dřevinami.
Dům může mít jedno až dvě nadzemní podlaží s využitelným podkrovím. Maximální zastavěná plocha pozemku je 20 % (včetně garáží atd). Střechy objektů musí být šikmé v rozmezí 40° - 60° (ploché střechy jen výjimečně v rozsahu 15 % z celkové zastavěné plochy). V uliční části nelze použít drátěné pletivo na oplocení. Ke každé jednotce je třeba vytvořit parkovací místo (může být i formou garáže, která bude zakomponovaná jako součást objektu).
Pozemek se nachází téměř ve středu obce. Škola i školka jsou vzdálené 20 minut pěší chůzí. Nedaleko je také obecní úřad i obchod. V obci je jak autobusová, tak i železniční doprava. Praha je vzdálená 30 km.
Doporučujeme prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-N08870
Plocha pozemku
4862 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama