Velký stavební pozemek na kopci s jižním výhledem 2.181 m2 v Mnichovicích, výhle

V zátiší, Mnichovice, okres Praha-východ

5 450 000 Kč

Poznámka k ceně: Vč. provize a právních služeb

Nabízíme exklizivní velký stavební pozemek 2.181 m2 v Mnichovicích, okr. Praha-východ. Dle nového UP „BR/0,85/6“ možno postavit RD (nebo rekreační objekt) do 250 m2, na pozemek je přiveden vodovod i kanalizace (poplatky obci jsou zaplaceny) i El.220V/380V je na pozemku, plyn je v ulici. Jedná se o luxusní pozemek na kopci s jižním výhledem přes Mnichovice do Ladova kraje směrem na Hrusice - zeleň, vzrostlé stromy, umístění ve staré zástavbě obce. Pozemek je oplocený. Krásné místo v absolutním klidu s výhledem. Více info podám osobně při prohlídce nemovitosti.
Okolí nabízí mnoho pěších i cyklistických výletů, krásná příroda a čistý vzduch nedaleko Prahy. Mnichovice = kompletní občanská vybavenost., dálnice D1 5 km, Praha centrum 20 min. Bus PID, vlakem cesta do centra Prahy trvá jen 38 min, intervaly vlaků 20 - 30 min. Krásná lokalita nabízí mnoho turistického i cyklistického vyžití. V blízkosti sportovní areál Šibeniční vrch, sjezdovka, squash, tenisová hala. Veškerá občanská vybavenost v Mnichovicích.
Zavolejte nebo napište pro bližší informace nebo pro sjednání prohlídky. Po dohodě možno kdykoliv. Doporučujeme, bydlení v bezprostřední blízkosti Prahy.

Číslo zakázky
IDNES-256-N00213
Plocha pozemku
2181 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V, zavedena
Plyn
veřejný přívod
Kanalizace
veřejná kanalizace
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis